Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ g325 floor steel grating ] αγώνας 155 προϊόντα.
Διατρυπημένος γύρω από την τρύπα Corten 5mm επιτροπές πλέγματος, διατρυπημένο πλέγμα Bunnings για τη διάβαση πεζών ή βήματα σκαλοπατιών
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.6mm, 0.8mm, 1mm, 1.2mm, 1.5mm, 1.8mm, 2mm, απαίτηση |
Κομμένο οδοντωτά 0.6mm διατρυπημένο ανοξείδωτο πιάτο για τις πόρτες παραθύρων
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.6mm, 0.8mm, 1mm, 1.2mm, 1.5mm, 1.8mm, 2mm, απαίτηση |
Το αντιολισθητικό σκαλοπάτι προχωρεί τη γαλβανισμένη πιστοποίηση χαρακτηριστικών γνωρισμάτων ISO9001 καυτής εμβύθισης
| Όνομα Προϊόντος: | ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | Τ1 |
| Μέγεθος τύπων: | 700mm*260mm |
Ο αγωγός τάφρων χυτοσιδήρου καλύπτει την αντιοξειδωτική διάρκεια ζωής εργασίας χαρακτηριστικών γνωρισμάτων μακριά
| Όνομα Προϊόντος: | Αντιοξειδωτικές σχάρες αγωγών τάφρων χυτοσιδήρου |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | Ήπιος χάλυβας |
| Προδιαγραφή: | G303/30/100 |
5 βαρέων καθηκόντων καλύψεις τάφρων τόνου για Driveways ISO9001 την πιστοποίηση
| Όνομα Προϊόντος: | Βαρέων καθηκόντων αγωγοί τάφρων |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | Q235 |
| Προδιαγραφή: | G505/30/100 |

