Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ industries stainless steel grating ] αγώνας 1237 προϊόντα.
κομμένος οδοντωτά πάχος τύπος 5mm που ξύνει τον ανοξείδωτο φραγμό χάλυβα 304
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Βαρέων καθηκόντων η καυτή εμβύθιση κιγκλιδωμάτων Q355 φραγμών χάλυβα γαλβάνισε τη συγκόλληση 5mm επίπεδο πάχος φραγμών
| Πίσσα διαγώνιων φραγμών: | Σαν απαίτηση των πελατών |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Ασήμι ή ως απαίτησή σας |
Δακτυλογραφώ το βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα φραγμών για τις γαλβανισμένες επιτροπές διάβασης πεζών
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφώ το κιγκλίδωμα χάλυβα φραγμών |
|---|---|
| Μήκος: | 6000mm |
| Πλάτος: | 1000 χιλιοστά |
Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το σύνθετο χάλυβα Gratingg για την υπηρεσία ODM cOem κάλυψης τάφρων
| Υλικό: | Χάλυβας ή ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μήκος: | Λιγότερο ή ίσο προς 6m |
| Πλάτος: | Customed-γίνοντας |
Συνδετήρες κιγκλιδωμάτων χάλυβα συνήθειας/γαλβανισμένη ξύνοντας ασημένια εμφάνιση συνδετήρων
| Όνομα Προϊόντος: | Γαλβανισμένοι συνδετήρες κιγκλιδωμάτων χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ήπιος χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Προδιαγραφή: | 40mm/30mm/38mm |
Γαλβανισμένη χάλυβα ζωή ήπιου χάλυβα συνδετήρων κιγκλιδωμάτων καθορίζοντας υλική μακριά οικονομικά ενεργή
| Όνομα Προϊόντος: | Γαλβανισμένοι συνδετήρες κιγκλιδωμάτων φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ήπιος χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Προδιαγραφή: | 20mm/30mm/35mm/38mm/40mm |
Πολωνική επεξεργασία επιφάνειας συνδετήρων κιγκλιδωμάτων ήπιου χάλυβα/συνδετήρων κιγκλιδωμάτων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Συνδετήρες κιγκλιδωμάτων μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο/ήπιος χάλυβας |
| Χρηματιστήριο: | Κοινή προδιαγραφή |
Βαρέων καθηκόντων εξατομικεύσιμο κομμένο οδοντωτά χάλυβας κιγκλίδωμα φραγμών για Bulding ή τη βιομηχανική περιοχή
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Ενωμένη στενά πλατφόρμα 19w4 5mm χάλυβα γαλβανισμένο κιγκλίδωμα καυτής εμβύθισης
| Τύπος: | Σαφής |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, γαλβανισμένο ανοξείδωτο stee |
| Πάχος: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
30*3mm ξύνοντας φραγμός χάλυβα τάφρων κομμένος οδοντωτά κάλυψη με το πλαίσιο γωνίας
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, ζωγραφική |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΆΛΥΒΑΣ, ΦΊΜΠΕΡΓΚΛΑΣ, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |

