Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ machine pressure welding industrial steel grating ] αγώνας 323 προϊόντα.
Γεφυρό στην επιφάνεια σύγχρονο βιομηχανικό στρώμα από χάλυβα
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Εργοστάσιο: | ναι, από το 1990 |
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
19 w 4 Βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα με υψηλή αντοχή που υποστηρίζουν τη μακροχρόνια χρήση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Στερεά στρώματα από βιομηχανικό χάλυβα με επίπεδη ράβδο 3 mm
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
|---|---|
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
| Συσκευή: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
3 mm διασταυρούμενη ράβδος αντιτριβή βιομηχανικό χαλύβδινο πλέγμα
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
| Πάχος διαγώνιων φραγμών: | 3 χιλιοστά |
1000x1000mm Βιομηχανικό Σιδηρουργικό Διάθρακα Με 30mm Διαστήματα ράβδου ρουλεμάν και επίπεδο τύπο ράβδου
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
|---|---|
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
| Διαδικασία προϊόντων: | Επεξεργασία με συγκόλληση |
Φωτεινή επιφάνεια Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένο 30x30mm Βιομηχανικό χάλυβα Grating σε ασήμι
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Type Bar: | Flat Bar |
| Port: | Tianjin |
Πολυδιάστατο ελαφρύ βιομηχανικό σιδηροπλέγμα ανθεκτικό εσωτερικό εξωτερικό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
30 mm διασταύρωση διασταύρωσης μαύρης επίπεδης μπάρας βιομηχανικού χάλυβα
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
| Εργοστάσιο: | ναι, από το 1990 |
Βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα με μεγάλη ικανότητα φορτίου: Υποστήριξη βαρέων μηχανημάτων
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Gully πατωμάτων πλέγματος πλέγματος γέφυρα στενών διαδρόμων διάβασης πεζών κιγκλιδωμάτων χάλυβα που γαλβανίζεται βιομηχανική
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |

