Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ machine pressure welding industrial steel grating ] αγώνας 323 προϊόντα.
Τρίψιμο με λέιζερ Ετεροφυλόφιλο στρώμα χάλυβα Διαφορετικά σχήματα Τρίψιμο Εμφάνιση Χάλυβα Κατασκευαστικά υλικά προϊόν
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Η κάλυψη του χάλυβα είναι απαραίτητο στοιχείο για την ασφαλή και ομαλή κυκλοφορία
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
30 mm Πύργος βιομηχανικής πλατφόρμας από χάλυβα
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
| Διαδικασία προϊόντων: | Επεξεργασία με συγκόλληση |
Εύκολη συντήρηση Ζυγισμένα στρώματα από χάλυβα Απλούστευση του καθαρισμού και της συντήρησης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ζεστή βύθιση Ζυγισμένο χάλυβα Διάφραξη αντιδράσης στη διάβρωση αερισμού Προστατευτική επιφάνεια Σώμα κτιρίου αποθήκης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Προσαρμοσμένες γαλβανισμένες καλύψεις κιγκλιδωμάτων τάφρων αποξηράνσεων νερού κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, που γαλβανίζεται |
| Τύπος: | Σαφές, σαφές κιγκλίδωμα φραγμών |
30mm Pitch Stainless Steel Flat Steel Grating με γαλβανισμένη επιφάνεια από αλουμίνιο
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
| Πάχος διαγώνιων φραγμών: | 3 χιλιοστά |
Σαφές κιγκλίδωμα διάβασης πεζών χάλυβα φραγμών ναυπηγείων εγχώριων σπιτιών με την εξουσιοδότηση 1 έτους
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
505 325 ενωμένο στενά 11w4 οικοδομικό υλικό σχαρών φραγμών χάλυβα για την κάλυψη τάφρων
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Βαρέων καθηκόντων εξατομικεύσιμο κομμένο οδοντωτά χάλυβας κιγκλίδωμα φραγμών για Bulding ή τη βιομηχανική περιοχή
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |

