Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 990 προϊόντα.
Βιομηχανικά σχάρα από χάλυβα Προσαρμόσιμα και ευέλικτα για διάφορες εφαρμογές
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικά Σιδηροδίσκια Πολυδιάστατα και Μακροχρόνια για τις Επιχειρηματικές Σας Απαιτήσεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανική Σιδηροτροχιά Η απόλυτη λύση δαπέδου για περιοχές βαριάς κυκλοφορίας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Πολυδιάστατες βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα για ισχυρές και σταθερές δομές
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
OEM Διαθέσιμη βιομηχανική σχάρα χάλυβα για διάφορες απαιτήσεις των πελατών
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Χαμηλό κιγκλίδωμα χάλυβα άνθρακα σύνθετο βιομηχανικό που αποτελείται από το ελεγμένο πιάτο
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτος |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customzed |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
Η καυτή πώληση γαλβάνισε το παράκτιο κιγκλίδωμα χάλυβα πλατφορμών βιομηχανικό για τη διάβαση πεζών
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
| Χρώμα: | Ασήμι ή ως απαίτησή σας |
Ενωμένος στενά στενός διάδρομος 19x19mm φραγμών βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα FRP
| Υλικό: | χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα πατωμάτων με μακροπρόθεσμο |
Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε τη βιομηχανική κάλυψη τάφρων άνθρακα πλατφορμών κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| εφαρμογή: | Προστασία του πλέγματος, των φίλτρων, της οθόνης, της διακόσμησης, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Διατρυπημένο πλέγμα, ενωμένο στενά πλέγμα, επεκταθε'ν πλέγμα |
| ΥΛΙΚΟ: | Καλώδιο ανοξείδωτου, αργίλιο, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, νικέλιο, κ.λπ. |
OEM Βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα που κατασκευάζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

