Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
Διακοσμητικό διάτρητο πάνελ από αλουμίνιο για πρόσοψη κτιρίων και εσωτερικό σχεδιασμό
| Η αισθητική έκκληση: | Ελκυστικός |
|---|---|
| Υψος: | 2.5m, 3.0m |
| Αντοχή στη διάβρωση: | Ψηλά |
Μεταλλικό φύλλο από τρυπημένα χαλκωμένα για βιομηχανική διήθηση και εξαερισμό
| Πάχος: | 0,5 χιλιοστά |
|---|---|
| εργοστάσιο: | Ναί |
| Απορρόφηση ήχου: | Εξοχος |
Μεταλλικό πλέγμα με γαλβανισμένο επεκταμένο πλέγμα βαρέων επιδόσεων για πεζοδρόμους και φράχτες
| τρόπος επεξεργασίας: | Διευρυμένη μηχανή ματιών |
|---|---|
| Εγγύηση: | 15 χρόνια |
| Μήκος μέγιστου πίνακα: | 3000 mm |
Ηθική Πλατφόρμα Σιδήρου 316 Ατσάλινο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Βήμα ράβδου: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
455/30/100 βαρέων καθηκόντων πιάτο βημάτων εγκατάστασης καναλιών ναυπηγικής κιγκλιδωμάτων φραγμών χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο, SS316L |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεα |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, ασήμι ή ως απαίτησή σας, βασισμένη στην απαίτηση του πελάτη, ματ λευκό. αργυροειδής |
Ενωμένη στενά πλατφόρμα 19w4 5mm χάλυβα γαλβανισμένο κιγκλίδωμα καυτής εμβύθισης
| Τύπος: | Σαφής |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, γαλβανισμένο ανοξείδωτο stee |
| Πάχος: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
60x80mm 100x120mm Gabion Wire Mesh Παλέτα συσκευασία PVC επικαλυμμένο
| Μέγεθος πλέγματος: | 60x80mm, 80x100mm, 80x120mm, 100x120mm, 120x150mm |
|---|---|
| Τύπος ακρών: | Καθαρό κόψιμο, κόψιμο αρθρώσεων |
| πιστοποιητικό: | ISO9001, CE, SGS |
Πολυδιάστατο ανθεκτικό μέγεθος πλέγματος 50x50mm Σύστημα φράχτη με συγκολλημένο πλέγμα με διάμετρο καλωδίου 2,5 mm
| επιτροπή φρακτών: | πάνελ συγκολλημένου πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 2.5mm, 3.0mm, κ.λπ. |
| Μετα ύφος: | Τετραγωνική θέση, θέση ροδάκινων, κ.λπ. |
Ανθεκτικό χάλυβα βαθμό Επεκτεινόμενη μηχανή μεταλλικού πλέγματος με πάχος ράβδου 1,5 mm
| Processing Way: | Expanded Mesh Machine |
|---|---|
| Συσκευή: | Παλέτες ή σε ρόλους |
| Swm: | 15mm |
15 mm Swm Αλουμίνιο Επεκταμένο Μεταλλικό Δίκτυο Ζυγισμένο Βιομηχανικό
| Άνοιξη: | 30 χιλιοστά X 10 χιλιοστά |
|---|---|
| πρότυπο: | Εγγύς |
| Εγγύηση: | 15 χρόνια |

