G455/30/100 κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών χρωμάτων 25x3
Τόπος καταγωγής ΈΝΑΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΘΌΡΥΒΟΣ, ΚΙΝΑ.
Μάρκα TT
Πιστοποίηση ISO9001-2015
Αριθμό μοντέλου Tt-3
Ποσότητα παραγγελίας min 3Tons
Τιμή lower
Συσκευασία λεπτομέρειες ξύλινη συσκευασία παλετών ή λουρίδα χάλυβα
Δυνατότητα προσφοράς 1500tons/month
Λεπτομέρειες
Όνομα προϊόντων κιγκλίδωμα μετάλλων Φραγμός τύπων κομμένος οδοντωτά φραγμός
Πρώτη ύλη Q235/s235 Επεξεργασία επιφάνειας HDG/Painting/non επεξεργασία
Συσκευασία ξύλινες συσκευασία παλετών και λουρίδα χάλυβα
Επισημαίνω
G455/30/100 κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών
κομμένο οδοντωτά χρώμα κιγκλίδωμα φραγμών
κομμένο οδοντωτά 25x3 κιγκλίδωμα φραγμών
Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων
A36, S235jr, st37-2, SS400, Q235
Προδιαγραφές φραγμών συμπεριφοράς (φραγμός φορτίων) (χιλ.)
Φέρουσα πίσσα φραγμών (κέντρο που στρέφεται)
12.5, 15,25, 30, 30,16, 32,5, 34, 40, 41,25, 45, 50, 60, 60,32, 80, 100 χιλ. κ.λπ., είναι επίσης σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη και 30, 40, 60mm συστήνονται,
3) Πίσσα διαγώνιων φραγμών (κέντρο στο κέντρο)
38, 50, 76, 100, 101.6mm κ.λπ., είναι επίσης σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη και 50, 100mm συστήνονται,
Τα πρότυπα της Αμερικής είναι διαθέσιμα.
Προδιαγραφή
Υλικό τάφρων αποξηράνσεων κάλυψης κιγκλιδωμάτων χάλυβα αποξηράνσεων
Χάλυβας, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο steel&Q235, A36, SS304, SS316L,
S235JR
Επεξεργασία επιφάνειας Ο Μαύρος, καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρώμα
Φέρον width*thickness φραγμών 25x3,25x4,30x3,30x4,30x5,32x5,40x5,50x5, ..... 75x10mm
Φέρουσα πίσσα φραγμών
12.5, 15, 20, 23,85, 25, 30, 30,16, 30,3, 34,3, 35, 40, 41, 60mm.
Αμερικανικά πρότυπα: 1 " x3/16», 1 1/4 " x3/16», 1 1/2 " x3/16», 1 " Χ 1/4»,