κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα κιγκλιδωμάτων χάλυβα πλατφορμών G303/30/100
Τόπος καταγωγής ANPING, ΚΊΝΑ
Μάρκα TT
Πιστοποίηση ISO9001-2015
Αριθμό μοντέλου Tt-6
Ποσότητα παραγγελίας min 3Tons
Τιμή lower
Συσκευασία λεπτομέρειες ξύλινη συσκευασία παλετών ή λουρίδα χάλυβα
Δυνατότητα προσφοράς 1500tons/month
Λεπτομέρειες
Όνομα προϊόντων κιγκλίδωμα μετάλλων ttype φραγμός κομμένος οδοντωτά φραγμός
Πρώτη ύλη Q235/s235 Επεξεργασία επιφάνειας HDG/paiting/non επεξεργασία
Συσκευασία ξύλινη λουρίδα παλετών ή χάλυβα
Επισημαίνω
Χρωματίζοντας κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
303/30/100 κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
Αερισμένο κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων
c.Common προδιαγραφές:
Επίπεδο διάστημα χάλυβα: 30mm, 40mm, 50 χιλ.
Στριμμένο διάστημα χάλυβα: 50mm, 100mm