Βιομηχανικό G253/30/100 κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα ASTM A36
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
43 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Συγκολλημένο πλέγμα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000x6000mm για βιομηχανικές πλατφόρμες 00:24
Συγκολλημένο πλέγμα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000x6000mm για βιομηχανικές πλατφόρμες
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
Ζυγισμένα μη ολισθητά πλέγματα για ευέλικτες και βαριές εφαρμογές σε βιομηχανικά περιβάλλοντα 00:31
Ζυγισμένα μη ολισθητά πλέγματα για ευέλικτες και βαριές εφαρμογές σε βιομηχανικά περιβάλλοντα
Προσαρμοσμένο ύψος ανοικτή περιοχή 30%-70% διάτρητη μεταλλική πλάκα προστασία του περιβάλλοντος
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
30mm Pitch Stainless Steel Flat Steel Grating με γαλβανισμένη επιφάνεια από αλουμίνιο 00:11
30mm Pitch Stainless Steel Flat Steel Grating με γαλβανισμένη επιφάνεια από αλουμίνιο
30 mmx30 mm Στροφή 3 mm Σιδηροδίσκοι με γαλβανισμένη επιφάνεια 00:31
30 mmx30 mm Στροφή 3 mm Σιδηροδίσκοι με γαλβανισμένη επιφάνεια
30 mm σιδηροδρομικά δίκτυα από χάλυβα για βιομηχανική οροφή δαπέδων 00:29
30 mm σιδηροδρομικά δίκτυα από χάλυβα για βιομηχανική οροφή δαπέδων
30mm Pitch 30mm Space Bar Grating Mesh / Flat Steel Grating Flat Bar Γότσος 00:16
30mm Pitch 30mm Space Bar Grating Mesh / Flat Steel Grating Flat Bar Γότσος
Q235 / S235jr Εξευτερισμένα γαλβανισμένα σχάρα από βαρύ χάλυβα 00:45
Q235 / S235jr Εξευτερισμένα γαλβανισμένα σχάρα από βαρύ χάλυβα
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
Αδιάβροχο σιδηροδίσκο για δάπεδα πλατφόρμας
ενωμένη στενά επιτροπή φρακτών πλέγματος καλωδίων 3.0mm διάμετρος για το δρόμο 00:28
Σιδερένιο πλέγμα
Οδοντωτό βιομηχανικό γαλβανισμένο στοιχείο δαπέδων κιγκλιδωμάτων χάλυβα: G405/30/100 00:51
Οδοντωτό βιομηχανικό γαλβανισμένο στοιχείο δαπέδων κιγκλιδωμάτων χάλυβα: G405/30/100
Οικοδομικά υλικά 32 X 5mm μετάλλων καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα 01:06
Οικοδομικά υλικά 32 X 5mm μετάλλων καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα