Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ industries stainless steel grating ] αγώνας 1237 προϊόντα.
Διατρυπημένη ασφάλεια δοκών στέγης πιασιμάτων μετάλλων που ξύνει το αντιολισθητικό διατρυπημένο κιγκλίδωμα μεταλλικών πιάτων
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός/κρύο - DIP/NO |
| Ρουλεμάν: | Ιδιότητες προϊόντων |
Διατρυπημένο κιγκλίδωμα πιασιμάτων Perf Ο αλουμινίου αντι ολίσθηση
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Πάχος: | 2.0mm5.0mm |
κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου πάχους 2mm για την πλατφόρμα διάβασης πεζών
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm, 40mm, 50mm |
Καυτή βυθισμένη γαλβανισμένη βαρέων καθηκόντων σχάρα μετάλλων για το σταθμό παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο, SS316L |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεατίω |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, γέφυρα, πλατφόρμα, δομή χάλυβα |
Q195 καυτά βυθισμένα γαλβανισμένα βήματα σκαλοπατιών χάλυβα που ξύνουν το μέταλλο οικοδομικών υλικών
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αργίλιο, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται, eleotro που γαλβανίζονται γαλβανισμένος, καυτές βυθισμένες ΓΠ, που χρωματίζοντ |
| Όνομα προϊόντων: | Το κιγκλίδωμα χάλυβα, βάρος βήματος σκαλοπατιών χάλυβα, ηλεκτρικό το κιγκλίδωμα βήματος σκαλοπατιών |
Τρυπημένη με διατρητική μηχανή δοκός στέγης πιασιμάτων διάβασης πεζών αργιλίου αντι κομμένη οδοντωτά ολίσθηση
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός/κρύο - DIP/NO |
| Ρουλεμάν: | Ιδιότητες προϊόντων |
25x3 καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο κομμένο οδοντωτά πλατφόρμα κιγκλίδωμα φραγμών
| Μήκος: | Απαίτηση πελάτη |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Βιομηχανικό κιγκλίδωμα πιασιμάτων Perf Ο διάβασης πεζών πλατφορμών εργασίας
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Πάχος: | 2.0mm5.0mm |
Αντιολισθητικό Glvanized 215mm βήματα σκαλοπατιών χάλυβα πλάτους που ξύνουν για τη βιομηχανική πλατφόρμα ή την κατασκευή
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Μετάλλων φέρον κομμένο οδοντωτά πλέγμα πλέγμα κιγκλιδωμάτων φραγμών βαρέων καθηκόντων
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο, SS316L |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεατίω |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, γέφυρα, πλατφόρμα, δομή χάλυβα |

