Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ industries stainless steel grating ] αγώνας 1237 προϊόντα.
Q325 γαλβανισμένο πάτωμα τάφρων αποξηράνσεων κάλυψης σιδήρου αποξηράνσεων φραγμών χάλυβα κιγκλίδωμα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Πάχος: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
Ανοξείδωτο κομμένο οδοντωτά γαλβανισμένο ξύνοντας κανάλι αποξηράνσεων φρακτών
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
Αντιγλιστρισμός με βελτιωμένη αντοχή στην τριβή
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Αντιολισθητική απόδοση: | Εξαιρετικό. |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κ.λπ. |
Ζυγισμένα αντρίγλυπτα στρώματα δαπέδου με υψηλή χωρητικότητα φορτίου
| Διατήρηση: | Χαμηλός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος, χρωματισμένος, |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κ.λπ. |
Προσαρμοσμένο μη-χαλκωτικό πλέγμα για τετραγωνικές εφαρμογές
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κ.λπ. |
|---|---|
| Δάχος: | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
Q235 αντιολισθητικό κομμένο οδοντωτά κλειδωμένο Τύπος οικοδομικό υλικό μετάλλων κιγκλιδωμάτων φραγμών
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά Τύπος κιγκλίδωμα stee |
| Μέγεθος κιγκλιδωμάτων: | 3 " x20, 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm και όλα, ect |
Βαρέων καθηκόντων βάρος ανά κιγκλίδωμα ασφάλειας μετάλλων τετραγωνικών μέτρων Q235
| Σύσταση: | Βαρέων καθηκόντων βάρος κιγκλιδωμάτων φραγμών χάλυβα καυτής εμβύθισης γαλβανισμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Q235 κομμένοι οδοντωτά φραγμοί πατωμάτων πλέγματος πλέγματος κιγκλιδωμάτων μετάλλων οδικών τάφρων κάλυψη
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Πάχος: | 2mm6mm |
Ήπια κομμένη οδοντωτά άνθρακας διάβαση πεζών πλατφορμών κιγκλιδωμάτων κλειδαριών Τύπου φραγμών
| Σύσταση: | χάλυβας κλειδαριών Τύπου |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Υψηλό τετράγωνο κιγκλιδωμάτων διάρκειας αντιολισθητικό για τις διαβάσεις πεζών
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κ.λπ. |
|---|---|
| Συντήρηση: | Χαμηλός |
| Εγκατάσταση: | Εύκολος |

