Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ industries stainless steel grating ] αγώνας 1237 προϊόντα.
Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα με το πιάτο ελεγκτών 2mm
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών |
G505/50/50 ο Τύπος κλείδωσε και ένωσε στενά το χάλυβα που ξύνει το βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα γωνίας
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, χρώμα δειγμάτων πελατών, ματ λευκό. αργυροειδής, μαύρος, άσπρος |
| Ύψος: | 25~40mm, 12.5CM, 2.5mm |
Εσωτερική προστασία του περιβάλλοντος τύπων Τύπου κιγκλιδωμάτων πατωμάτων ανοξείδωτου
| Όνομα Προϊόντος: | Γαλβανισμένο κλειδωμένο Swage κιγκλίδωμα |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | Q235 |
| SurfaceTreatment: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Ανθεκτικός κομμένος οδοντωτά Untreatment χάλυβας που ξύνει τον πίνακα 6m για τις καλύψεις καταπακτών
| Όνομα προϊόντων: | Κάλυψη βήματος κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | επίπεδος φραγμός/κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001.1-2007 |
Καυτή ΕΜΒΥΘΙΣΗ που γαλβανίζεται/που χρωματίζεται κιγκλίδωμα χάλυβα πλατφορμών
| Υλικό: | χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά, επίπεδο, |
Το αντιολισθητικό πάτωμα έκοψε οδοντωτά το χάλυβα που ξύνει την καυτή εμβύθιση που γαλβανίστηκε
| Πίσσα διαγώνιων φραγμών: | Σαν απαίτηση των πελατών |
|---|---|
| Πάχος: | 6mm, 3mm, 3,5,4 |
| Μήκος: | Απαίτηση πελάτη |
Αντιολισθητικό σχέδιο 2MM τερμάτων σύνθετο κιγκλίδωμα χάλυβα για τις βιομηχανικές εγκαταστάσεις
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Πάχος: | 5mm, 3mm, 6mm, 2mm5mm |
Γαλβανισμένο μετάλλων καυτής εμβύθισης κιγκλίδωμα χάλυβα οικοδομικών υλικών τυποποιημένο κοινό
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
Βιομηχανική κομμένη οδοντωτά εφαρμοσμένη μηχανική ασφάλεια οικοδομικού υλικού κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
| Χρώμα: | οποιοδήποτε χρώμα |
βιομηχανικός χάλυβας πάχους 2.5mm που ξύνει το μήκος 5800mm
| Σύσταση: | Αργίλιο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | diamond/O-πιάσιμο δοκός στέγης |
| ρουλεμάν: | Ιδιότητες προϊόντων |

