Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ industries stainless steel grating ] αγώνας 1237 προϊόντα.
Αδιάβροχα σιδηροπλέγματα για εξωτερικά περιβάλλοντα
| Δυνατότητα: | Ψηλά |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, στρογγυλό |
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
Q235 σαφές κιγκλίδωμα φραγμών ανοξείδωτου αποθηκών εμπορευμάτων
| Υλικό: | Q235, ASTM Α 36 |
|---|---|
| Τύπος:: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, φράζω τον τύπο |
| Επιφάνεια επεξεργασία: | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
Το??????????? κιγκλίδωμα χάλυβα έχει την πολυ επεξεργασία επιφάνειας (γαλβανισμένος, μη επεξεργασμένος, χρωματισμένος)
| Υλικό: | χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά, επίπεδο, |
Q235 βιομηχανικός χάλυβας άνθρακα 30x5 που ξύνει το βαρέων καθηκόντων πάτωμα
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Βιομηχανικός χάλυβας χρωμάτων ψεκασμού μετάλλων κόκκινος που ξύνει την αντιολισθητική κομμένη οδοντωτά διάβαση πεζών ασφάλειας φραγμών
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
|---|---|
| Πλάτος: | σύμφωνα με το μέγεθός σας |
| Χρήση: | Δημόσια περιοχή αγωγών, λουτρό, garge, συγκεκριμένη υποστήριξη κατασκευής, μπαλκόνι ect. |
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα καυτής εμβύθισης για τις εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας με το στρογγυλό διαγώνιο φραγμό χάλυβα
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Συσκευασία: | ξύλινη ή παλέτα χάλυβα |
| Ακατέργαστο Matreial: | Q235/S235jr |
Βιομηχανικά σχάρα από χάλυβα Προσαρμόσιμα και ευέλικτα για διάφορες εφαρμογές
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικά στρώματα από χάλυβα, ισχυρά και ασφαλή δάπεδα για βιομηχανικά περιβάλλοντα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικά σχάρα από χάλυβα Προσαρμόσιμα και ευέλικτα για διάφορες εφαρμογές
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Προσαρμόσιμες βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα για διαφορετικές απαιτήσεις των πελατών
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

