Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ machine pressure welding industrial steel grating ] αγώνας 323 προϊόντα.
Ατμοσφαιρικές σχάρες από ανοξείδωτο επίπεδο ρεύμα με πλέγμα 30 mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Τεχνική υφή: | Ατσάλι ατσάλι |
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
Βιομηχανικό χάλυβα σκάφος πλέγμα γρανάζι δαπέδου 30mm Pitch δαπέδου Decking
| Λιμάνι: | Τιαντζίν |
|---|---|
| Εργοστάσιο: | ναι, από το 1990 |
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
Ανθεκτικά στη σκουριά σιδερένια πλέγματα: Κατάλληλα για εξωτερικά και σκληρά περιβάλλοντα
| Υλικό εγκάρσιας ράβδου: | Στρογγυλοποιημένο τετραγωνικό, στρογγυλό ή επίπεδο χάλυβα |
|---|---|
| Διαχωρισμός ράβδων: | 50mm, 100mm |
| Εφαρμογή: | Κατάλληλο για σκληρά περιβάλλοντα |
Σημαντική ικανότητα προσαρμογής στο περιβάλλον και όμορφη εμφάνιση των ατσάλινων πλέκων
| Κατηγορία φορτίου: | Σύμφωνα με την ικανότητα μεταφοράς χωρίζεται σε διάφορες κατηγορίες, όπως A15, B125, C250, κλπ., που |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
| Μέγεθος: | Το πλάτος είναι κοινό 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm, κλπ. Το μήκος κατασκευάζεται σύμφωνα με τις |
Ανθεκτικές στην φθορά Σιδηρουργικές Διάβες: Διεύρυνσε τη διάρκεια ζωής του πάτωματός σου
| Υλικό εγκάρσιας ράβδου: | Στρογγυλοποιημένο τετραγωνικό, στρογγυλό ή επίπεδο χάλυβα |
|---|---|
| Διαχωρισμός ράβδων: | 50mm, 100mm |
| Εφαρμογή: | Κατάλληλο για σκληρά περιβάλλοντα |
Χημικά ανθεκτικά σιδερένια: Κατάλληλα για επιθετικά περιβάλλοντα
| Υλικό εγκάρσιας ράβδου: | Στρογγυλοποιημένο τετραγωνικό, στρογγυλό ή επίπεδο χάλυβα |
|---|---|
| Διαχωρισμός ράβδων: | 50mm, 100mm |
| Εφαρμογή: | Κατάλληλο για σκληρά περιβάλλοντα |
Αδιάβροχο χάλυβα με διαμαντένιο μοτίβο: Διασφάλιση σταθερής βάσης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Εύκολη στην συναρμολόγηση σιδερένια δίχτυα: Απλούστευση της διαδικασίας εγκατάστασης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ελαφριά σιδηροτροχιά από χάλυβα για εύκολη μεταφορά και εγκατάσταση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ελαφρύ ισχυρό βιομηχανικό πεζοδρόμιο 30 mm
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

