Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ machine pressure welding industrial steel grating ] αγώνας 323 προϊόντα.
Η τυποποιημένη ασφάλεια ένωσε στενά την κομμένη οδοντωτά γαλβανισμένη χρησιμοποιημένη κιγκλίδωμα βιομηχανική πλατφόρμα χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 2/3/5mm |
| Πίσσα διαγώνιων φραγμών: | 50/100mm |
30 mm διαχωρισμός ράβδου ρυμουλκούμενου επίπεδου χάλυβα για βιομηχανική συγκόλληση με προηγμένη διαδικασία
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
|---|---|
| Πάχος διαγώνιων φραγμών: | 3 χιλιοστά |
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
30mm/ 30mm επίπεδη σιδηροειδή ράβδος συγκόλληση αντιτριβή βιομηχανική σιδηροειδή στρώμα δαπέδου
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30 χιλιοστά |
| Λιμάνι: | Τιαντζίν |
3mm πάχος διασταυρούμενης ράβδου επίπεδη ράβδος χάλυβα απόλυτη λύση για τη σύγχρονη κατασκευή
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
|---|---|
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
| Λιμάνι: | Τιαντζίν |
Τύπος επίπεδης ράβδος χάλυβα επιφάνεια πλέγματος ομαλή για την κατασκευαστική βιομηχανία
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30 χιλιοστά |
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
GB/T13912 Πρότυπο Αντισκωριακό Πλέγμα Χάλυβα για Επιφανειακή Επεξεργασία και Προσαρμοσμένα Έργα
| Standard: | Customized-Made |
|---|---|
| Welding Technology: | Machine Pressure Welding |
| Surface Treatment Standard: | GB/T13912, ASTM (A123), BS729 |
Υψηλότερη δομή χάλυβα κλειδαριού πίεσης επίπεδη σχάρα από χάλυβα με πάχος 5 mm για εμπορικά και βιομηχανικά κτίρια
| τεχνολογία συγκόλλησης: | Εργαλεία συγκόλλησης υπό πίεση |
|---|---|
| Φέρων τύπος φραγμών: | Καθαρό τύπο, ραβδωτό τύπο, I τύπο |
| Αερισμός: | Ωραίο. |
Ατσάλινη αντρίχια γρανάζια σε 1000x1000mm Μέγεθος για βιομηχανικές λύσεις δαπέδου
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
|---|---|
| Keyword: | Steel Floor Decking Grating |
| Factory: | Yes, Since 1990 |
20 X 2 Bolt Heavy Duty Steel Grating 30mm Μηχανή συγκολλημένη για βιομηχανική πλατφόρμα
| Τεχνολογία συγκόλλησης: | Εργαλεία συγκόλλησης υπό πίεση |
|---|---|
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30 χιλιοστά |
| Λιμάνι: | Τιαντζίν |
Ασφαλές εργασιακό περιβάλλον
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
|---|---|
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
| Συσκευή: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |

