Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ machine pressure welding industrial steel grating ] αγώνας 323 προϊόντα.
Εργασιακά διαδρόμια
| Πάχος διαγώνιων φραγμών: | 3 χιλιοστά |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
Ανθεκτικό στη διάβρωση Ζυγισμένο 19w4 Δαχτυλοειδές Δαχτυλό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Περιβαλλοντικά φιλικό βιώσιμο 19 W 4 Bar Grating Ανακυκλωμένο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
30 mm σιδηροδρομικά δίκτυα από χάλυβα για βιομηχανική οροφή δαπέδων
| Πάχος διαγώνιων φραγμών: | 3 χιλιοστά |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
| Εργοστάσιο: | ναι, από το 1990 |
1x1/4 ίντσες ράβδος ράβδου χάλυβα πλέγμα πλέγμα για αποχέτευση τάφρο κάλυψη ελαφρύ καθήκον
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
15 W 2 Δαχτυλοειδής Διάφραξη Δρόμων Δρόμων Δαχτυλοειδών Διακοσμητικές αυλές και μπαλκόνια
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Πλατφόρμα 30x50mm κιγκλίδωμα φραγμών ανοξείδωτου 5mm
| Υλικό: | καυτός γαλβανισμός |
|---|---|
| Χρώμα: | Αγκίδα |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
Σφυρηλατημένο βημάτων πατωμάτων αγωγών Q195 κιγκλίδωμα φραγμών cOem επίπεδο
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, eleotro που γαλβανίζεται |
Καυτή βυθισμένη γαλβανισμένη πλατφόρμα 6mm κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
|---|---|
| Πίσσα διαγώνιων φραγμών: | Σαν απαίτηση των πελατών |
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος |
Υπαίθρια γαλβανισμένα βήματα κιγκλιδωμάτων φραγμών μετάλλων 1500mm πλάτος
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, eleotro που γαλβανίζεται |

