Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ machine pressure welding industrial steel grating ] αγώνας 323 προϊόντα.
Ζυγισμένο 30x30 mm φωτεινό πίνακα σχάρας από άψυκτο χάλυβα
| Τεχνική υφή: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30 χιλιοστά |
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
Φωτεινή επιφάνεια Bar Grating Mesh / Flat Steel Grating με επίπεδες μπάρες μοντέρνο στυλ Hot Galvanized
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
Κάλυψη αποστράγγισης, ανθεκτική στο λάδι
| Ονομασία προϊόντος: | Επικίνδυνο χάλυβα, 3 χιλιοστά παχιά αντιστροφή |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής: | Η πλάκα πλέγματος από χάλυβα συγκολλημένο υπό πίεση είναι κατασκευασμένη από επίπεδο χάλυβα φορτίου |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
Προσαρμοσμένο ενωμένο στενά μηχανή πιάτο κιγκλιδωμάτων φραγμών Q235
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Μοντούλα Προσαρμόσιμα Δαχτυλιδιές Δαχτυλιδιές Χάλυβα Καρβονίου Εύκολη εγκατάσταση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βαρέων καθηκόντων σχάρα Q235 μετάλλων αγωγών τάφρων κάλυψης τάφρων
| πίσσα διαγώνιων φραγμών: | Σαν απαίτηση των πελατών |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Ασήμι ή ως απαίτησή σας |
3 mm Σιδηροτροχιά Σιδηροτροχιά Σιδηροτροχιά 1000x1000mm Σιδηροτροχία κατασκευής
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
|---|---|
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
| Grating Size: | 1000x1000mm |
Σύγχρονη μη ολίσθητη γρανάζια για ασφάλεια και ανθεκτικότητα του χάλυβα δαπέδου
| Welding Technology: | Machine Pressure Welding |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
| Surface: | Hot Galvanized,smooth,silver |
Αντι-τσίχλας φωτεινή επιφάνεια ανθεκτικό χάλυβα δαπέδα για βαριές εφαρμογές
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
Σιδηροδρομική πύλη στροφής Grade Q345 για μακροχρόνια απόδραση
| Θερμοκρασία: | Σημαντική ανοχή |
|---|---|
| Αξία: | Q235, Q345, κλπ. |
| Σχήμα: | Όπως ζητήσατε. |

