Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ machine pressure welding industrial steel grating ] αγώνας 323 προϊόντα.
30mm Στραχίο ρουλεμάν Διαχωρισμός βιομηχανικού χάλυβα Δισκία ανοξείδωτης υφής 3mm πάχος διασταυρούμενης ρουλέας
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
| Διαδικασία προϊόντων: | Εξεργασία με συγκόλληση |
30 mm ράβδος ρυμουλκούμενου διαχωρισμού αντιτριβής ράβδος χάλυβα συγκολλημένο με μηχανική τεχνολογία συγκόλλησης υπό πίεση
| Λιμάνι: | Τιαντζίν |
|---|---|
| Πάχος διαγώνιων φραγμών: | 3 χιλιοστά |
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
30 mm διαχωρισμός ράβδου ρυμουλκούμενου βιομηχανικού χάλυβα ράβδος με διαδικασία συγκόλλησης και επιφάνεια ασήμι
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Τεχνική υφή: | Ατσάλι ατσάλι |
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
Επικαιροποιημένη τεχνολογία συγκόλλησης με μηχανική πίεση
| Κουρέας Bar Picth: | 30/100 |
|---|---|
| Τύπος Cross Bar: | Στρεβλό τετράγωνο |
| Αξία: | Q235, Q345, κλπ. |
Σύγχρονη βιομηχανική σχάρα από χάλυβα με πάχος διασταυρούμενης ράβδου 3 mm
| Εργοστάσιο: | ναι, από το 1990 |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
Σύγχρονη βιομηχανική διαδικασία συγκόλλησης σχάρου χάλυβα 30 mm διαφορά ράβδου ρουλεμάν για αποτελεσματικότητα
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
Ζυγισμένη πλάκα ράβδος ράβδου τύπου βιομηχανικού χάλυβα Grating για υψηλής θερμοκρασίας περιβάλλοντα Strong Tolerance διαδικασία συγκόλλησης με πιεστή
| Μέγεθος διαγώνιων φραγμών: | 6 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά κιγκλίδωμα χάλυβα |
| τεχνολογία συγκόλλησης: | Εργαλεία συγκόλλησης υπό πίεση |
Ευθεία επιφάνεια βιομηχανικό χάλυβα Grating επίπεδη μπάρα τύπου ανθεκτική υφή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Welding Technology: | Machine Pressure Welding |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Texture: | Stainless Steel |
Βιομηχανικό Σιδηροτροχείο 30mm Ράβδος ρουλεμάν Διαχωρισμός 3mm πάχος διασταυρούμενης ρουλεμάνης Σύγχρονη κατασκευή βαρέων βαρών
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
|---|---|
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
3 mm πάχος διασταυρούμενης ράβδου βιομηχανικό χαλύβδινο πλέγμα από το 1990 υφή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
|---|---|
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
| Τεχνική υφή: | Ατσάλι ατσάλι |

