Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ machine pressure welding industrial steel grating ] αγώνας 323 προϊόντα.
Σύγχρονη βιομηχανική σχάρα από χάλυβα με λαμπερό και απαλό καυτό γαλβανισμένο φινίρισμα
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
| Υφή: | Ατσάλι ατσάλι |
Βιομηχανική σχάρα χάλυβα πάχους 4mm για ρουλεμάν για προσαρμοσμένες τυπικές και βαρέως τύπου εφαρμογές
| Φέρον πάχος φραγμών: | 3mm, 4mm, 5mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
| Πρότυπο επεξεργασίας επιφάνειας: | GB/T13912, ASTM (A123), BS729 |
30x30mm PPGI Μηχανική πίεση συγκολλημένο πάτωμα Decking χάλυβα Grating
| Εργοστάσιο: | ναι, από το 1990 |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
| Συσκευή: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
Υψηλής απόδοσης χάλυβα στρώση δαπέδου Grating με μηχανική πίεση συγκολλημένη 30mm επίπεδη μπάρα ράβδος εφόδου
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
|---|---|
| Διαδικασία προϊόντων: | Επεξεργασία με συγκόλληση |
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
3 mm Εργαστήριο πίεση συγκολλημένο από ανοξείδωτο χάλυβα βιομηχανικό χάλυβα Grating
| Διαδικασία προϊόντων: | Επεξεργασία με συγκόλληση |
|---|---|
| Λιμάνι: | Τιαντζίν |
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
Αντιτρυζώνιο χάλυβα στρώμα επίπεδης ράβδος τύπου για μηχανική συγκόλληση υπό πίεση
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
Τελειωμένα τσιμεντωμένα βιομηχανικά στρώματα από χάλυβα κατασκευασμένα από μηχανή συγκόλλησης υπό πίεση
| Φέρων τύπος φραγμών: | Καθαρό |
|---|---|
| Απασχόληση: | Σιδήρου επίπεδου, στροφής, πλάκας με πρότυπο |
| Κουρέας Bar Picth: | 30/100 |
6 mm διασταυρούμενη ράβδος μεγέθους βιομηχανικού χάλυβα Grating καλό εξαερισμό Twist χάλυβα πρώτες ύλες
| Σχήμα: | Όπως ζητήσατε. |
|---|---|
| Αξία: | Q235, Q345, κλπ. |
| Επιστήμη: | Ωραίο. |
Driveway ολισθήσεων κιγκλιδωμάτων χάλυβα πλατφορμών πετρελαίου βιομηχανικές γαλβανισμένες αντίσταση σχάρες
| Υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
|---|---|
| Συσκευασία: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
| Διαδικασία: | Πίεση-κλειδωμένος, ενωμένος στενά, Swage που κλειδώνεται, ρίψη. Deburring. Διάτρυση .threading |
ΥΒ/T4001.1-2007 Τυποποιημένη βιομηχανική σχάρα από χάλυβα με διάταξη 3 mm
| Διαδικασία προϊόντων: | Επεξεργασία με συγκόλληση |
|---|---|
| Πάχος διαγώνιων φραγμών: | 3 χιλιοστά |
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |

