Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 990 προϊόντα.
Βιομηχανική αντοχή Τυποποιημένες σχάρες χάλυβα Κατασκευασμένες για να αντέχουν σε βαριά χρήση και φθορά
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αδιάβροχο 11-W-4 Ελαφρύ χάλυβα Grating για υγρές περιοχές που εξασφαλίζουν τη σταθερότητα και την ασφάλεια
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Γαλβανισμένο βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα, κιγκλίδωμα διάβασης πεζών ανοξείδωτου
| Όνομα Προϊόντος: | βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |
| Φραγμός τύπων: | Σαφής φραγμός |
Βιομηχανικό κιγκλίδωμα ανοξείδωτου οικοδομικού υλικού εφαρμοσμένης μηχανικής
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
Μονουλάριο Σιδηρουργικό Σύστημα Διάθλιψης: Εύκολη επέκταση και προσαρμογή στις μεταβαλλόμενες ανάγκες
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Διάρκη Σιδηρουργική Διάφραξη: Μια οικονομικά αποδοτική λύση για το έργο σας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αξιοτελή Ατσάλινα Διάφραστα: Αντιστοίχως με τα υψηλότερα πρότυπα της βιομηχανίας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αισθητικά Σιδηροειδή Πλακέτα για Αρχιτεκτονικά Έργα: Συνδυασμός Μορφής και Λειτουργίας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Δακτυλογραφώ το βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα φραγμών για τις γαλβανισμένες επιτροπές διάβασης πεζών
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφώ το κιγκλίδωμα χάλυβα φραγμών |
|---|---|
| Μήκος: | 6000mm |
| Πλάτος: | 1000 χιλιοστά |
Ενωμένο στενά βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα/κοίλη δακτυλιοειδής πλατφόρμα κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Όνομα Προϊόντος: | βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Σαφής φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |

