Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Βιομηχανικοί εργάτες που γαλβανίζονται πόδι εξοπλισμού συντήρησης διάβασης πεζών κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα οικοδομικών υλικών μετάλλων, πιάτο πλέγματος χάλυβα, κιγκλίδωμα χάλυβα πατωμάτων
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαλοπάτι |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
11/4» ύψος κιγκλίδωμα Χ 3/16» παχύ ορθογώνιο γαλβανισμένο φραγμός πατωμάτων
| Υλικό: | Χάλυβας, χάλυβας άνθρακα q235, γαλβανισμένο ανοξείδωτο stee |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βιομηχανικό κιγκλίδωμ |
Επίπεδο υπαίθριο πάτωμα 32x5mm κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm, 40mm, 50mm |
3mm, κιγκλίδωμα ανοξείδωτου κάλυψης αγωγών πατωμάτων νερού 6mm με τη γωνία που πλαισιώνεται
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, ζωγραφική |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΆΛΥΒΑΣ, ΦΊΜΠΕΡΓΚΛΑΣ, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |
Ασημένιο χρώμα 2mm ασφάλειας Q235 γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα για το βήμα σκαλοπατιών
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm, 40mm, 50mm |
Ο καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος Τύπος κλείδωσε και ένωσε στενά τη διάβαση πεζών κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, φίμπεργκλας, Q235,316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | Κιγκλίδωμα χάλυβα κλειδαριών Τύπου |
βαρέων καθηκόντων χάλυβας φραγμών 35*4mm σαφής που ξύνει το πάχος 3mm
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, γαλβανισμένος, ζωγραφική, καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, που χ |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
Γαλβανισμένο πεντάλι ποδιών απόδειξης διαρροών κιγκλιδωμάτων χάλυβα φραγμών πιάτων δικτυωτού πλέγματος για την παράκτια εργασία
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αργίλιο, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Το κιγκλίδωμα χάλυβα, βάρος βήματος σκαλοπατιών χάλυβα, ηλεκτρικό το κιγκλίδωμα βήματος σκαλοπατιών |
| Τύπος: | Σαφές, σαφές κιγκλίδωμα φραγμών |
Πλαίσιο το βαρέων καθηκόντων ενωμένο στενά κιγκλίδωμα χάλυβα που γαλβανίζεται που χτίζει
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |

