Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Γαλβανισμένο μετάλλων καυτής εμβύθισης κιγκλίδωμα χάλυβα οικοδομικών υλικών τυποποιημένο κοινό
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
??????????? γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα επιτροπής πατωμάτων πλέγματος μετάλλων αποθηκών εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα, γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το αντιολισθητικό βάρος κιγκλιδωμάτων χ |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316, πλέγμα αργιλίου |
| Πρότυπα: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM (MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |
Πρωτοβάθμια γρανάζια από χαλύβδινο για ασφαλείς και ασφαλείς επιφάνειες περπατήματος σε κάθε περιβάλλον
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Σιδηρουργικές σχάρες για δαχτυλίδια συλλέκτη αεροσκαφών
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικά τοποθετώντας σε ράφι ράφια 300mm βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Cercification: | ISO 9001-2015 |
| υλικό: | Ήπιος χάλυβας, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
Φράζω τη διάβαση πεζών χάλυβα 25x5x3 30x5x3 32x5x3 40x5x3 που ξύνει το βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
| Στριμμένη πίσσα διαγώνιων φραγμών: | 38.1, 50, 60, 76, 80, 100, 101,6, 120mm, 2» & 4» |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | μη επεξεργασμένη (μαύρος), καυτός-βυθισμένος γαλβανισμένος, η σκόνη που ντύνεται, επιμεταλλώνει με η |
| Υλικά πρότυπα: | Ανοξείδωτο 304, ήπιος χάλυβας & χάλυβας χαμηλού άνθρακα, κ.λπ. |
Βιομηχανική διάβαση πεζών 3.0MM πλατφορμών κιγκλίδωμα ανοξείδωτου πάχους
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, δομή χάλυβα, αποξήρανση |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, ανοξείδωτο Q235,304 316 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ζωγραφική, που γαλβανίζεται |
Τετραγωνικό ανθεκτικό κτίριο γραφείων 5mm κιγκλίδωμα ανοξείδωτου 316
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, δομή χάλυβα, αποξήρανση |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, ανοξείδωτο Q235,304 316 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ζωγραφική, που γαλβανίζεται |
505 325 ενωμένο στενά 11w4 οικοδομικό υλικό σχαρών φραγμών χάλυβα για την κάλυψη τάφρων
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Καυτός βυθισμένος γαλβανισμένος Τύπος κιγκλιδωμάτων χάλυβα πλατφορμών που ενώνεται στενά
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |

