Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα συγκόλλησης/ανοξείδωτο κιγκλίδωμα
| Υλικό: | χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά, επίπεδο, |
19w4 στενών διαδρόμων 3/16 X 2 λειαίνουν κιγκλίδωμα χάλυβα 3ft το βαρέων καθηκόντων
| Γραμμή παραγωγής: | Κιγκλίδωμα φραγμών |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής: | Τυποποιημένος-καθήκον που ενώνεται στενά |
| Φέρουσα μορφή φραγμών: | Ορθογώνιος φραγμός |
Βαρέων καθηκόντων μετάλλων κιγκλίδωμα χάλυβα πλέγματος καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο, διάφορες επιτροπές κιγκλιδωμάτων προδιαγραφών για το κιγκλίδωμα βιομηχανίας
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτό βυθισμένο Galvanzied |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών |
Οδικού Sidegalvanized χάλυβα βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα πλέγματος κιγκλιδωμάτων μεταβλητό
| Υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
|---|---|
| Πίσσα διαγώνιων φραγμών: | 24200mm |
| Πλάτος και Μήκος: | Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
Ενωμένο στενά χωρίζοντας κατά διαστήματα βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα GW-100 19-W-4 που γαλβανίζεται
| Γραμμή παραγωγής: | Κιγκλίδωμα φραγμών |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής: | Τυποποιημένος-καθήκον που ενώνεται στενά |
| Φέρουσα μορφή φραγμών: | Ορθογώνιος φραγμός |
Μετάλλων οικοδομικών υλικών καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο αντιδιαβρωτικό πατωμάτων κιγκλίδωμα χάλυβα στενών διαδρόμων σαφές
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
|---|---|
| Πλάτος: | σύμφωνα με το μέγεθός σας |
| Χρήση: | Δημόσια περιοχή αγωγών, λουτρό, garge, συγκεκριμένη υποστήριξη κατασκευής, μπαλκόνι ect. |
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα αποξηράνσεων υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων αγωγών οικοδομικών υλικών μετάλλων για την οικοδόμηση
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
|---|---|
| Πλάτος: | σύμφωνα με το μέγεθός σας |
| Χρήση: | Δημόσια περιοχή αγωγών, λουτρό, garge, συγκεκριμένη υποστήριξη κατασκευής, μπαλκόνι ect. |
Η ημι παρεμβολή ένωσε στενά τον καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο χάλυβα πλατφορμών που ξύνει την ομαλή επιφάνεια
| Μέγεθος κιγκλιδωμάτων: | 3 " x20, 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm και όλα, ect |
|---|---|
| Τεχνική: | Ενωμένο στενά πλέγμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, μη επεξεργασμένος, ζωγραφική, που χρωματίζεται, που γαλβανίζεται |
Το δομικό υλικό γαλβάνισε το βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για τη διάβαση πεζών
| Τύπος: | Σαφής |
|---|---|
| Μορφή: | όπως απαιτείται |
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, γαλβανισμένο ανοξείδωτο stee |
Το καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα τοποθετεί σε ράφι την παλέτα βασανίζοντας/επιδεικνύει τα ράφια
| Υλικά: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Sureface: | Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα |
| Πλάτος: | 900mm |

