Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων γαλβανισμένος χάλυβας κάλυψης τάφρων που ξύνει το βάθος φραγμών φόρτωσης 50mm
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Εφαρμογή: | Αγωγοί τάφρων |
Πρωταθλήτρια σχάρα από χάλυβα, εξαιρετική αντοχή
| Πακέτο μεταφοράς: | Ατσάλινη ζώνη με παλέτα |
|---|---|
| Φέρων τύπος φραγμών: | Κομμένος οδοντωτά |
| Μέγεθος: | Δύση: 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm; Μέγεθος: 1m-6m |
32*5 Συνηθισμένη σχάρα από χαλύβδινο δόντι με δοντιές με προσαρμόσιμη διαφορά στη γραμμή ρουλεμάν
| Πλατεία μπάρα: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Οργανωτής κατασκευής: | Διαθέσιμο |
Υψηλής χωρητικότητας προσαρμόσιμη δερματοειδής σιδερένια τράπουλα Αντικατάρρευση αποστράγγισης με πρότυπο YB/T4001-2007
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30mm,35mm,40mm Ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Συσκευασμένο με χάλυβα με παλέτα |
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
Υπερασπίστηκαν για την κατασκευή και τη λειτουργία των εγκαταστάσεων.
| Δρόμος συγκόλλησης: | Πίεση που ενώνεται στενά |
|---|---|
| Φέρων τύπος φραγμών: | Κομμένος οδοντωτά |
| Χαρακτηριστικά: | Αντιστροφή, αποχέτευση, εξαερισμός |
3mm 35mm ενισχυμένη ράβδος ρουλεμάνιο χάλυβα Grating για βαρύ πάτωμα
| Οργανωτής κατασκευής: | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30mm,35mm,40mm Ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία των προϊόντων: | κιγκλίδωμα μετάλλων |
YB/T4001-2007 Τυποποιημένη γρανάζια από χαλύβδινο 2-5mm
| Επιφάνεια: | Ζυγισμένο, μη επεξεργασμένο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 2mm-5mm,5mm |
| Χαρακτηριστικά: | Αντιστροφή, αποχέτευση, εξαερισμός |
Η τυποποιημένη ασφάλεια ένωσε στενά την κομμένη οδοντωτά γαλβανισμένη χρησιμοποιημένη κιγκλίδωμα βιομηχανική πλατφόρμα χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 2/3/5mm |
| Πίσσα διαγώνιων φραγμών: | 50/100mm |
Ο ενωμένος στενά φραγμός έκοψε οδοντωτά το γαλβανισμένο προϊόντα πάτωμα κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Εφαρμογή: | Προϊόντα διάβασης πεζών πλατφορμών |
19w4 βαρέων καθηκόντων χάλυβας που ξύνει τη γαλβανισμένη διάβαση πεζών καυτής εμβύθισης
| εφαρμογή: | Προστασία πλέγματος, φίλτρων, οθόνης, διακόσμησης κ.λπ |
|---|---|
| Τύπος: | Διάτρητο πλέγμα, συγκολλημένο πλέγμα, διογκωμένο πλέγμα |
| Υλικό: | Καλώδιο ανοξείδωτου, αργίλιο, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, νικέλιο, κ.λπ. |

