Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Πλάκα από χαλύβδινο πλέγμα με χωρητικότητα φορτίου και αντοχή στην κάμψη για την αποτελεσματική αποτροπή παραμόρφωσης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Υψηλή ακρίβεια και έλεγχος μεγέθους για την αποτελεσματική ολοκλήρωση των εξατομικευμένων απαιτήσεων των πελατών για το χαλύβδινο πλέγμα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αντίσταση διάβρωσης πρώτης ύλης κιγκλιδωμάτων SS304 χάλυβα ένωσης βιομηχανική
| Όνομα Προϊόντος: | Φύλλο σχαρών ανοξείδωτου |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | SS304 |
| Φέρον μέγεθος φραγμών: | 30mm*3mm |
Ένα χάλυβα πλέγμα που λειτουργεί ως πάτωμα σε ένα κτίριο και διακοσμεί το περιβάλλον
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα/βαρέων καθηκόντων συμπεριφορά πλέγματος μετάλλων σημαντικά
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος |
|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι, |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, πιάτο χάλυβα, 19 W-4, δακτυλογραφώ ή έκοψα οδοντωτά, |
Χάλυβας κλειδαριών Τύπου συνήθειας που ξύνει τη σαφή επεξεργασία επιφάνειας καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη
| Όνομα Προϊόντος: | Κιγκλίδωμα χάλυβα κλειδαριών Τύπου |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | Q235 |
| Όροι πληρωμής: | L/C T/T |
Καυτής εμβύθισης γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα διάβασης πεζών ανοξείδωτου βιομηχανικό
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | Καυτής εμβύθισης γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα διάβασης πεζών ανοξείδωτου βιομηχανικό |
Η προσαρμοσμένη καυτή εμβύθιση μεγέθους γαλβάνισε το βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα διάβασης πεζών
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | Η προσαρμοσμένη καυτή εμβύθιση μεγέθους γαλβάνισε το βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα διάβασης πεζών |
Η καλή τιμή γαλβάνισε το βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα ενθέτων για την πλατφόρμα ασφάλειας
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | Η καλή τιμή γαλβάνισε το βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα ενθέτων για την πλατφόρμα ασφάλειας |
Το καλό εργοστάσιο που γαλβανίστηκε ένωσε στενά το ήπιο βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα ενθέτων
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | Το καλό εργοστάσιο που γαλβανίστηκε ένωσε στενά το ήπιο βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα ενθέτων |

