Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Φαρμακευτική κατασκευή
| Χρώμα: | Σλίβερ, προσαρμοσμένο χρώμα. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκάλα, πεζοδρόμιο, αποχέτευση. |
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm |
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα καυτής εμβύθισης για τις εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας με το στρογγυλό διαγώνιο φραγμό χάλυβα
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Συσκευασία: | ξύλινη ή παλέτα χάλυβα |
| Ακατέργαστο Matreial: | Q235/S235jr |
Ανοξείδωτο κιγκλίδωμα χάλυβα επιτροπής κάλυψης αποξηράνσεων διάβασης πεζών σχαρών τάφρων αγωγών πατωμάτων
| Όνομα: | Κιγκλίδωμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ζωγραφική, μη επεξεργασμένος, χρωματισμένος, που γαλβανίζεται |
Χάλυβα σφυρηλατημένο σε ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες ασημένιο χαλύβδινο πλέγμα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Πολυ ενωμένο στενά εφαρμογή κιγκλίδωμα χάλυβα (G353/30/100)
| Εμπορικό σήμα:: | TT |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων:: | κιγκλίδωμα χάλυβα |
| Τύπος:: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών |
Καυτή εμβύθιση Galvainzed 10mm Τύπος-κλειδωμένο ύψος κιγκλίδωμα χάλυβα βαρέων καθηκόντων
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα Ss316l χάλυβα πατωμάτων φραγμών οικοδομικών υλικών
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο, SS316L |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεατίω |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, γέφυρα, πλατφόρμα, δομή χάλυβα |
Η νέα διαδικασία συγκόλλησης μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως σιδηροδρομικό δίκτυο για την κατασκευή τούνελ
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα κλειδαριών Τύπου για την περίφραξη διάβασης πεζών φόρτωσης
| Όνομα Προϊόντος: | Κιγκλίδωμα χάλυβα κλειδαριών Τύπου |
|---|---|
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | Q235/S235jr |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | HDG/Painting/non επεξεργασία |
Ζύγιση της δομής σφράγισης άκρων, αποτελεσματική ροή της πλακέτας σιδηρουργικού πλέγματος
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

