Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 990 προϊόντα.
Μεταλλουργία Κτίριο Χάλυβα Δίκτυο Πλάκα Διάφραξη Τρύπα Καλύπτημα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Εύκολη εγκατάσταση ατσάλινου μεταλλικού σιδηροδέματος για ελαφρύ προστατευτικό και ράμπες φόρτωσης
| Bearing bar pitch (center to center): | 12.5, 15, 25, 30, 30.16, 32.5, 34, 40, 41.25, 45, 50, 60, 60.32, 80, 100 mm etc, or customerized |
|---|---|
| Product Category: | Industrial Steel Grating |
| Standard: | ISO9001 |
Προσαρμοσμένο χειρωνακτικό κιγκλίδωμα διάβασης πεζών ανοξείδωτου συγκόλλησης για τη συμπεριφορά της πλατφόρμας
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | επίπεδος φραγμός/κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T 4001.1-2007 |
Βιομηχανικά στρώματα από χαμηλού άνθρακα χάλυβα για κατοικίες και εμπορικές χρήσεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Προσαρμόσιμη βαριά επιφάνεια 15 W 4 Γκαρέτα Αντικροσιόν Επιχρώσεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Κιγκλίδωμα πατωμάτων ανοξείδωτου πλατφορμών βιομηχανίας για τη γέφυρα διάβασης πεζών
| Υλικό: | SS316, SS304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά, επίπεδ |
Πλατφόρμα υψηλής αντοχής δερματοειδών σχάρων μετάλλου
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
30*5 το κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα προσάρμοσε το ποικιλόμορφο κιγκλίδωμα αγωγών πατωμάτων ανοξείδωτου
| Υλικό: | γαλβανισμένο ανοξείδωτο stee |
|---|---|
| Συσκευασία: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
| Χρώμα: | Ασήμι, διαθέσιμο χρώματα, ο Μαύρος, ανοξείδωτο, που προσαρμόζεται σε οποιαδήποτε |
60 X 7 X 4 Χαλυβουργία πλατφόρμας από χάλυβα για βαριές εφαρμογές
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Cross bar pitch (center to center): | 38, 50, 76, 100, 101.6mm etc, or customerized |
ISO9001 Πρότυπο Ατσάλινα Πλέγματα Διαρκής υφή εγγυημένη
| Application F: | Vessel internals and catalyst support grids |
|---|---|
| Application: | Floor,Walkway,stair Tread,bridge |
| Material: | Steel,Q235 |

