Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 990 προϊόντα.
Διαφορετικά σχήματα ράβδων Τύπος πριονισμένος Διάθρακας Ζεστός βύθισμα Ζαλβανισμένο ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Προσαρμόσιμες κατασκευαστικές εγκαταστάσεις Δαμιδωτές σχάρες από σίδηρο ανθεκτικές στη διάβρωση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Γαλβανισμένη διάβαση πεζών τύπων T2 T3 T4 T1 δαπέδων πλέγματος πλέγματος χάλυβα βημάτων σκαλοπατιών σκαλών καυτής εμβύθισης
| σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Πολυδιάστατα δάπεδα μεζανίνου εύκολη διαδικασία εγκατάστασης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Καυτό γαλβανισμένο ξύνοντας πλύσιμο αυτοκινήτων κάλυψης τάφρων κραμάτων αργιλίου
| Υλικό: | Χάλυβας, φίμπεργκλας, Q235, κράμα αργιλίου, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, μη επεξεργασμένος, ζωγραφική |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |
Κανάλι και σχάρα Q235 αγωγών διάβασης πεζών επιστρώματος σκονών
| Υλικό: | Χάλυβας, φίμπεργκλας, Q235, κράμα αργιλίου, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, μη επεξεργασμένος, ζωγραφική |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |
Επεκτεινόμενο χάλυβα 19w4 πλέγμα γρανάζια για αρχιτεκτονικές προσόψεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αδύναμο ασφαλές κάλυμμα τάφρου σχάρου για επεξεργασία θαλάσσιων υδάτων και υδάτων
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ατσάλινο δίκτυο με εξαιρετική προστασία από πυρκαγιά και ισχυρή αντοχή φορτίου στο εργοστάσιο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Η καυτή εμβύθιση εφαρμοσμένης μηχανικής γαλβάνισε τα βήματα σκαλοπατιών κάλυψης ή Paltform αποξηράνσεων διάβασης πεζών κιγκλιδωμάτων φραγμών ανοξείδωτου 0.3mm
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, δομή χάλυβα, αποξήρανση |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, ανοξείδωτο Q235,304 316 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ζωγραφική, που γαλβανίζεται |

