Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 990 προϊόντα.
Επικεφαλής για βαρύ φορτίο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Κάλυψη τρυπών |
| Δυνατότητα μεταφοράς φορτίου: | Μεγάλη βαρύτητα |
Βιομηχανικό γαλβανισμένο κιγκλίδωμα πατωμάτων ανοξείδωτου 25x2
| Υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Ενώνοντας στενά το φέρον φραγμών κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα καυτής εμβύθισης γαλβανισμένο αντιολισθητικό
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm, 40mm, 50mm |
W325A/1 αντιολισθητικό κιγκλίδωμα μετάλλων συγκόλλησης φέρον κομμένο οδοντωτά φραγμός για την πλατφόρμα διάβασης πεζών
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm, 40mm, 50mm |
Ενωμένη στενά κομμένη οδοντωτά διάβαση πεζών πατωμάτων κιγκλιδωμάτων φραγμών χάλυβα αντιολισθητική
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
Κομμένος οδοντωτά τη 303/30/100 γαλβανισμένη ξύνοντας πλατφόρμα πάρκων και το για τους πεζούς διάδρομο
| Πιστοποίηση: | SGS&ISO 9001, SGS, ISO9001 |
|---|---|
| Μέγεθος κιγκλιδωμάτων: | 3 " x20, 1000x1000mm, 3x30', μέγεθος κιγκλιδωμάτων αποξηράνσεων είναι βασισμένο στην απαίτηση, 1000x |
| Υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
Πλατφόρμα 30x50mm κιγκλίδωμα φραγμών ανοξείδωτου 5mm
| Υλικό: | καυτός γαλβανισμός |
|---|---|
| Χρώμα: | Αγκίδα |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
το σκαλοπάτι πλάτους 1000mm γαλβάνισε το κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαλοπάτι |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
Πατωμάτων υπαίθριες σχάρες κάλυψης αγωγών τάφρων ανοξείδωτου LTA
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, ζωγραφική |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΆΛΥΒΑΣ, ΦΊΜΠΕΡΓΚΛΑΣ, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |
503/30/100 σύστημα 6061 πλατφορμών κιγκλίδωμα διάβασης πεζών αλουμινίου
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |

