Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
Υπόδειγμα 2: Εφαρμογή των προδιαγραφών του παρόντος κανονισμού.
| Εργοστάσιο: | ναι, από το 1990 |
|---|---|
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
Βιομηχανική σχάρα χάλυβα 3 mm διασταυρούμενη ράβδος YB/T4001.1-2007 Ζεστή γαλβανική επιφάνεια αργύρου
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Πάχος διαγώνιων φραγμών: | 3 χιλιοστά |
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
Βιομηχανική αντιτριβή χάλυβα Grating με 3mm Cross Bar
| Συσκευασία: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
| Πάχος διαγώνιων φραγμών: | 3 χιλιοστά |
Προσαρμόσιμη βαριά επιφάνεια 15 W 4 Γκαρέτα Αντικροσιόν Επιχρώσεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ανθεκτικό στη διάβρωση Ζυγισμένο 19w4 Δαχτυλοειδές Δαχτυλό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Περιβαλλοντικά φιλικό βιώσιμο 19 W 4 Bar Grating Ανακυκλωμένο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Σύστημα υψηλής απόδοσης μεμονωμένου τύπου, βιομηχανικό πλέγμα από χάλυβα με σχεδιασμό διασύνδεσης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Σύγχρονη βιομηχανική επίπεδη σιδερένια σχάρα 30 mm με φωτεινή ομαλή επιφάνεια
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
Ζεστό Ζαλβανωμένο Τυρίχτρα Βιομηχανικού Χάλυβα Με ενισχυμένες ιδιότητες κατά της σκουριάς
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Πολυδιάστατο ελαφρύ βιομηχανικό σιδηροπλέγμα ανθεκτικό εσωτερικό εξωτερικό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

