Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
Σύγχρονη βιομηχανική επίπεδη σιδερένια σχάρα 30 mm με φωτεινή ομαλή επιφάνεια
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
Ανθεκτικό στη διάβρωση Ζυγισμένο 19w4 Δαχτυλοειδές Δαχτυλό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Πολυδιάστατο ελαφρύ βιομηχανικό σιδηροπλέγμα ανθεκτικό εσωτερικό εξωτερικό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Προσαρμόσιμη βαριά επιφάνεια 15 W 4 Γκαρέτα Αντικροσιόν Επιχρώσεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Περιβαλλοντικά φιλικό βιώσιμο 19 W 4 Bar Grating Ανακυκλωμένο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικό 19 W 4 Steel Grating Αξιόπιστη επιλογή για μακροχρόνια δάπεδα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
30 mmx30 mm Στροφή 3 mm Σιδηροδίσκοι με γαλβανισμένη επιφάνεια
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30 χιλιοστά |
| Λιμάνι: | Τιαντζίν |
Ατσάλι από ατσάλι βιομηχανικό συγκολλημένο χάλυβα Grating Bar Grating με επίπεδη μπάρα 30mm Pitch
| Υφή: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
| συσκευασία: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
Φωτεινή επιφάνεια Bar Grating Mesh / Flat Steel Grating με επίπεδες μπάρες μοντέρνο στυλ Hot Galvanized
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
Durasteel Gridwalk Pro Σειρά βαρύ φορτίο Βιομηχανικό σύστημα γρανάζιας δαπέδου Αντιγλιστριστικό σχέδιο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

