Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
Ζυγισμένα παρόχθησαν αντιτρίχνης σχάρα χάλυβα με ασημένια επιφάνεια
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
|---|---|
| Διαδικασία προϊόντων: | Επεξεργασία με συγκόλληση |
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
Τρίχωμα διαδρόμου από ανοξείδωτο βιομηχανικό χάλυβα με διαφορά 30 mm μεταξύ των ράβδων ρουλεμάν
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
|---|---|
| Λιμάνι: | Τιαντζίν |
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30 χιλιοστά |
Τραβηγμένο πλέγμα από ανοξείδωτο χάλυβα για εξωτερικούς εσωτερικούς χώρους
| Χρήση: | Εξωτερικό, εσωτερικό, εμπορικό κέντρο |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| διαγώνιος φραγμός: | Στρογγυλή μπάρα, στρογγυλή μπάρα. |
Μακροχρόνια στρώση από ανοξείδωτο χάλυβα με επιφάνεια αντρίσκλισης
| Ακρόαση: | 30 χιλιοστά, 30, 40, 25, κατόπιν αιτήματος. |
|---|---|
| Αντιγλιστρισμός: | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα: | Μακροχρόνια |
Ζυγισμένο Δαχτυλιδωτό Χάλυβα Διάθρακας Με Αντι-Σλίπ Αποχέτευση 30mm Ρυθμιστικό Bar Pitch OEM Διαθέσιμο
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
|---|---|
| Δρόμος συγκόλλησης: | Πίεση που ενώνεται στενά |
| Επιφάνεια: | Ζυγισμένο, μη επεξεργασμένο, ανοξείδωτο χάλυβα |
Μεταλλικές σχάρες βαρέων βαρών με προσαρμόσιμη διαφορά ράβδου YB/T4001-2007 Πρότυπο 2 mm - 12 mm ράβδος
| Πακέτο μεταφοράς: | Συσκευασμένο με χάλυβα με παλέτα |
|---|---|
| Πλατεία μπάρα: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001-2007 |
Αντιστροφή 30 mm Δαχτυλιδών Δοντιών Χάλυβα Διάφραγμα με χαρακτηριστικά αποστράγγισης και εξαερισμού
| Δάχος: | 2mm-5mm,5mm |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Συσκευασμένο με χάλυβα με παλέτα |
| Χαρακτηριστικά: | Αντιστροφή, αποχέτευση, εξαερισμός |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Αντιγλιστρισμός: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Εύκολη εγκατάσταση: | - Ναι, ναι. |
| Καταγωγή: | Χεμπέι, Κίνα |
Ατσάλινη πρίζα στρεβλωμένη ράβδος YB/T4001-2007 με αντρίγλισμα για εμπορικό κέντρο
| Διάταξη φόρτωσης: | 32x5mm |
|---|---|
| διαγώνιος φραγμός: | Στρογγυλή μπάρα, στρογγυλή μπάρα. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001-2007 |
Υψηλής χωρητικότητας προσαρμόσιμη δερματοειδής σιδερένια τράπουλα Αντικατάρρευση αποστράγγισης με πρότυπο YB/T4001-2007
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30mm,35mm,40mm Ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Συσκευασμένο με χάλυβα με παλέτα |
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |

