Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
Υψηλή αντοχή στη τράβηξη Ζυγισμένο πλέγμα από ανοξείδωτο χάλυβα Χημική αντοχή
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση |
|---|---|
| Ελαστικότητα: | - Ναι, ναι. |
| Εκτατή δύναμη: | 500-700 |
Πολύση Υψηλή αντοχή 304 Μη χαλυβουργούμενου χάλυβα Δίκτυο Δυνατότητα τέντωσης 500-700
| Σχηματιστικότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα: | Υψηλή |
| Χημική αντίσταση: | Υψηλή |
Επεξεργασία επιφάνειας γυάλωσης πλέγματος από ανοξείδωτο χάλυβα 316
| Διάρκεια: | Διάφορος |
|---|---|
| Ιδιότητα συγκόλλησης: | Υψηλή |
| Μέγεθος πλέγματος: | Διάφορος |
Επικίνδυνο χάλυβα για την κατασκευή υλικών
| Μέγεθος πλέγματος: | Διάφορος |
|---|---|
| Ιδιότητα συγκόλλησης: | Υψηλή |
| Χημική αντίσταση: | Υψηλή |
Δίκτυα από ανθεκτικό στη θερμότητα ανοξείδωτο χάλυβα για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση |
|---|---|
| Σχηματιστικότητα: | Υψηλή |
| Ιδιότητα συγκόλλησης: | Υψηλή |
Τραβηγμένο 80x120mm Gabion Basket Mesh Knuckle Cut Edge
| Τύπος ακρών: | Καθαρό κόψιμο, κόψιμο αρθρώσεων |
|---|---|
| Μήκος ρόλων: | 150m |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.0mm4.0mm |
Ζυγισμένο χάλυβα διπλό στρεβλωμένο σύρμα 1-50m μήκος κυλίνδρου με πρότυπα CE
| Εκτατή δύναμη: | 350-550N/mm2 |
|---|---|
| Τύπος ακρών: | Καθαρό κόψιμο, κόψιμο αρθρώσεων |
| Υλικό: | γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
Καθαρή κόψη πετρώματος γεμάτο Gabion Wire Mesh 0,5-2,5m Roll Width για την προστασία στο δρόμο
| Επεξεργασία επιφάνειας: | γαλβανισμένος, PVC που ντύνεται |
|---|---|
| πιστοποιητικό: | ISO9001, CE, SGS |
| Μήκος ρόλων: | 150m |
Δυνατότητα τέντωσης του τοίχου στήριξης 60x80mm Rock Mesh 350-550n/Mm2
| Μήκος ρόλων: | 150m |
|---|---|
| Πάχος επιστρώματος PVC: | 0,4-0,6 χλστ |
| Συσκευή: | Αδιάβροχες έγγραφο, παλέτα, κ.λπ. |
2.0mm-4.0mm Διαμέτρου Gabion Wire Mesh Προστατευτικό Πιστοποιητικό CE
| Πλάτος ρόλων: | 0.52.5M |
|---|---|
| Υφαίνοντας τύπος: | Στρεβλωμένο, αντίστροφο στρεβλωμένο, διπλό στρεβλωμένο |
| Μήκος ρόλων: | 150m |

