Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα ανοικτών τελών αντιδιαβρωτικό για τη πλατφόρμα πετρελαίου
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
|---|---|
| Πλάτος: | σύμφωνα με το μέγεθός σας |
| Χρήση: | Δημόσια περιοχή αγωγών, λουτρό, garge, συγκεκριμένη υποστήριξη κατασκευής, μπαλκόνι ect. |
Κομμένα οδοντωτά μέταλλο βήματα σκαλοπατιών χάλυβα που ξύνουν το πλέγμα καλύψεων αποξηράνσεων
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αργίλιο, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Το κιγκλίδωμα χάλυβα, βάρος βήματος σκαλοπατιών χάλυβα, ηλεκτρικό το κιγκλίδωμα βήματος σκαλοπατιών |
| Τύπος: | Σαφές, σαφές κιγκλίδωμα φραγμών |
Βαρέων καθηκόντων 50*8mm βιομηχανικός αγωγός ντους κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Πάχος: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
1.8m Βιομηχανικό χάλυβα Grating Crowd Control φράχτης κράμα πλάκα στρογγυλό μοτίβο επικαλυμμένη βαμμένη επιφάνεια
| Χρώμα: | Σλίβερ, προσαρμοσμένο χρώμα. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκάλα, πεζοδρόμιο, αποχέτευση. |
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm |
Μονουλάριο Σιδηρουργικό Σύστημα Διάθλιψης: Εύκολη επέκταση και προσαρμογή στις μεταβαλλόμενες ανάγκες
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικά στρώματα από χαμηλού άνθρακα χάλυβα για κατοικίες και εμπορικές χρήσεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Χρωματισμένη πίεση που κλειδώνεται ξύνοντας άνθρακα διάρκεια ζωής εργασίας χάλυβα μακριά
| Όνομα Προϊόντος: | Κιγκλίδωμα χάλυβα κλειδαριών Τύπου |
|---|---|
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001.1-2007 |
| πρώτη ύλη: | Q235/S235jr |
Βαρέων καθηκόντων γαλβανισμένο στενός διάδρομος κιγκλίδωμα φραγμών ανοξείδωτου
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
LTA αποξηράνσεων κιγκλίδωμα μετάλλων κάλυψης βαρέων καθηκόντων με αξιόπιστες διαβάσεις πεζών άνθρακα πλαισίων Q235 τις ήπιες
| Τύπος: | Σαφής |
|---|---|
| Μορφή: | Όπως απαιτείται |
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, γαλβανισμένος ανοξείδωτο χάλυβας |
Τα ενωμένα στενά ξύνοντας οικοδομικά υλικά μετάλλων κάλυψης τάφρων γαλβάνισαν βαρέων καθηκόντων
| Γραμμή παραγωγής: | Κιγκλίδωμα φραγμών |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής: | Τυποποιημένος-καθήκον που ενώνεται στενά |
| Φέρουσα μορφή φραγμών: | Ορθογώνιος φραγμός |

