Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
40 έως 130 mm Cross Bar Pitch Industrial Steel Grating για διαφορετικές απαιτήσεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αλουμινίου Bar Grating Strong ανθεκτικό και ευπροσάρμοστο για βιομηχανικά δάπεδα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Σταθερή δομή από χάλυβα σε εμπορικά κέντρα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βαρέων καθηκόντων Driveway κάλυψης/πλατφορμών τάφρων κιγκλιδωμάτων σχάρες αγωγών τάφρων
| Όνομα Προϊόντος: | Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 20,30mm |
| Συσκευασία: | Ξύλινη ή παλέτα σιδήρου |
30x30 ομαλό επιφάνειας κιγκλίδωμα φραγμών πλατφορμών κλειδωμένο Τύπος
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm, 40mm, 50mm |
κιγκλίδωμα Hdg κλειδαριών Τύπου 2mm για τη μεγάλη πλατφόρμα πλυσίματος αυτοκινήτων
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm, 40mm, 50mm |
G255/30/100 4mm σύνθετο κιγκλίδωμα χάλυβα με τον ελεγκτή
| Όνομα προϊόντων: | σύνθετο κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | Q235 |
| Προδιαγραφή: | G255/30/100 |
19w4 στενών διαδρόμων 3/16 X 2 λειαίνουν κιγκλίδωμα χάλυβα 3ft το βαρέων καθηκόντων
| Γραμμή παραγωγής: | Κιγκλίδωμα φραγμών |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής: | Τυποποιημένος-καθήκον που ενώνεται στενά |
| Φέρουσα μορφή φραγμών: | Ορθογώνιος φραγμός |
Γραμμική 50x100 κάλυψη τάφρων κάλυψης αγωγών τάφρων κιγκλιδωμάτων χάλυβα μετάλλων κατασκευών
| Γραμμή παραγωγής: | Κιγκλίδωμα φραγμών |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής: | Τυποποιημένος-καθήκον που ενώνεται στενά |
| Φέρουσα μορφή φραγμών: | Ορθογώνιος φραγμός |
Ο Τύπος κλείδωσε το ανοξείδωτο πλέγματος κιγκλίδωμα χάλυβα βημάτων βιομηχανικό για το στενό διάδρομο κατασκευής
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτος |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customzed |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |

