Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
Υπαίθρια βαρέων καθηκόντων τάφρος τάφρων θύελλας οδικών πεζοδρομίων πλυσίματος αυτοκινήτων κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεα |
| Μήκος: | ανώτατα 6000mm, 0.8m, απαίτηση του πελάτη, 2m |
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα για την πιστοποίηση πλατφορμών ISO9001 περπατήματος
| Όνομα Προϊόντος: | Σύνθετο κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | Q235 |
| Προδιαγραφή: | G255/30/100 |
Χαμηλό κιγκλίδωμα χάλυβα άνθρακα καυτό γαλβανισμένο
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | επίπεδος φραγμός του /serrated φραγμών |
| Πρώτη ύλη: | Q235/S235jr |
Galvanization χάλυβα γύρω από τις καλύψεις αγωγών τάφρων διάβασης πεζών
| Υλικό: | ΧΆΛΥΒΑΣ, ΦΊΜΠΕΡΓΚΛΑΣ, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, ζωγραφική |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |
Διάβαση πεζών 253/30/100 μη ολίσθησης κιγκλίδωμα φραγμών ανοξείδωτου
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
19w4 αντι οικοδομικά υλικά μετάλλων πιάτων κιγκλιδωμάτων χάλυβα ολισθήσεων κομμένα οδοντωτά διάβαση πεζών
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 5years |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, επιθεώρηση Onsite |
Το χαμηλό πάτωμα άνθρακα έκοψε οδοντωτά το βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα S235jr φραγμών χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Σαφής ή κομμένος οδοντωτά χάλυβας |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | ISO9001 |
Γαλβανισμένο ενωμένο στενά Τύπος φύλλο σχαρών φραγμών χάλυβα ανοξείδωτο
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | Ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα |
Καυτά βυθισμένα γαλβανισμένα κάγκελα πατωμάτων μετάλλων, κιγκλίδωμα πλέγματος χάλυβα κάλυψης δέντρων αποξηράνσεων
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Πάχος: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
Σχετικά με το ζιγκ ζαγκ σιδηρουργικό πλέγμα που χρησιμοποιείται στο εργοστάσιο μη ολίσθησης ελαφρύ βάρος
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

