Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
Το γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα καυτής ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για το πάτωμα και την τάφρο που χρωματίζεται ενώνοντας στενά
| Όνομα Προϊόντος: | βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Σαφής ή κομμένος οδοντωτά χάλυβας |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |
κιγκλίδωμα χάλυβα 60mm σαφές ηλεκτρικό γαλβανισμένο βιομηχανικό
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Επίπεδος φραγμός/κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρώτη ύλη: | Q235/S235jr |
Ομαλή διάβαση πεζών επιφάνειας που ξύνει το χωρίζοντας κατά διαστήματα βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα στενών διαδρόμων χάλυβα 19 W-4
| Γραμμή παραγωγής: | Κιγκλίδωμα φραγμών |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής: | Τυποποιημένος-καθήκον που ενώνεται στενά |
| Φέρουσα μορφή φραγμών: | Ορθογώνιος φραγμός |
Στενός διάδρομος 5.8mx1m χάλυβα ΓΠ κομμένη οδοντωτά σχάρα φραγμών στη διάβαση πεζών βιομηχανίας
| Υλικό: | Ήπιος χάλυβας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
| Φραγμός τύπων: | Κομμένος οδοντωτά φραγμός |
Οριζόντια αποξήρανση 316 αγωγών συγκόλληση κιγκλιδωμάτων ανοξείδωτου δομική
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα πατωμάτων με μακροπρόθεσμο |
πλέγμα 30x3mm πατωμάτων μεγέθους κιγκλιδωμάτων χάλυβα πρότυπα σχεδίου YB/T4001.1-2007 κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ζωγραφική, που χρωματίζεται |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, πλατφόρμα, δομή χάλυβα, γέφυρα |
19 w 4 Βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα με υψηλή αντοχή που υποστηρίζουν τη μακροχρόνια χρήση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Σύστημα υψηλής απόδοσης μεμονωμένου τύπου, βιομηχανικό πλέγμα από χάλυβα με σχεδιασμό διασύνδεσης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Πολυδιάστατο ελαφρύ βιομηχανικό σιδηροπλέγμα ανθεκτικό εσωτερικό εξωτερικό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ζεστό-Βάψιμο Ζαλβανισμένο Ατσάλι Γράτσος Ανθεκτικός στη διάβρωση Προστατευτικός εξαερισμός Εξωτερικές οροφές
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

