Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
Οικοδομικό υλικό 253/30/100 κήπων βήματα σκαλοπατιών χάλυβα που ξύνουν για την πλατφόρμα οικοδομήσεων
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα πατωμάτων με μακροπρόθεσμο |
32*3 επίπεδος βιομηχανικός χάλυβας φραγμών που ξύνει γαλβανισμένο Driveway καυτής εμβύθισης
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα πατωμάτων με μακροπρόθεσμο |
YB/T4001.1-2007 τυποποιημένο χάλυβα φραγμών κιγκλίδωμα διάβασης πεζών χάλυβα κιγκλιδωμάτων γαλβανισμένο πλατφόρμα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ζωγραφική, που χρωματίζεται |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, πλατφόρμα, δομή χάλυβα, γέφυρα |
Γαλβανισμένος φραγμός χάλυβα άνθρακα σχαρών αγωγών τάφρων καυτής εμβύθισης
| Επεξεργασία επιφάνειας κιγκλιδωμάτων: | μόνο χρώμα/μη επεξεργασμένος, ηλεκτρο γαλβανισμός |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Βαρύς, φωτεινός στην επιφάνεια, σύγχρονος, υψηλής αντοχής, ελαφριά |
| Μέγεθος: | σύμφωνα με την απαίτηση, 450*750*40MM, που προσαρμόζονται |
διάβαση πεζών μπαλκονιών συστημάτων A6063 πλατφορμών κιγκλιδωμάτων 503/30/100mm Swaged
| Σύσταση: | ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | A6063 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Βιομηχανική αντοχή Τυποποιημένες σχάρες χάλυβα Κατασκευασμένες για να αντέχουν σε βαριά χρήση και φθορά
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αδιάβροχο 11-W-4 Ελαφρύ χάλυβα Grating για υγρές περιοχές που εξασφαλίζουν τη σταθερότητα και την ασφάλεια
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Προσαρμοσμένο σχεδιασμό 15-w-4 Stainless Steel Walkway Grating Βιομηχανικό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Σιδερένιο ειδικά σχεδιασμένο βιομηχανικό στρώμα από χάλυβα βαρύ φορτίο ανοξείδωτο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Υψηλή δυσκαμψία Μεγάλο κενό που οδηγεί στην αποστράγγιση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

