Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
Γαλβανισμένος το 253/40/100 βαρέων καθηκόντων φραγμό συγκόλλησης πατωμάτων διάβασης πεζών πλατφορμών στενών διαδρόμων κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316 |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Χρώμα: | Ασήμι, ασήμι ή ως απαίτησή σας, πράσινος, μαύρος, άσπρη |
Ατσάλινα πλέγματα υψηλής ορατότητας με άκρες ασφαλείας που ενισχύουν την ασφάλεια στον χώρο εργασίας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Φραγμός ανοξείδωτου που ξύνει το μη επεξεργασμένο χαρακτηριστικό γνώρισμα διαγώνιων φραγμών χάλυβα συστροφής 6mm
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Συσκευασία: | ξύλινη ή παλέτα χάλυβα |
| Ακατέργαστο Matreial: | Q235/S235jr |
A36 γαλβανισμένα κιγκλιδώματα I32x5mm χάλυβα ποδιών βημάτων Webforge σκαλοπατιών με το πλαίσιο
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαλοπάτι |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
Η ημι αντιολισθητική πλατφόρμα ενθέτων έκοψε οδοντωτά το κιγκλίδωμα Q235 χάλυβα κλειδαριών Τύπου
| Τύπος: | Ενωμένο στενά Τύπος κιγκλίδωμα stee |
|---|---|
| Τεχνική: | Ενωμένο στενά πλέγμα |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Βαρέων καθηκόντων βάρος ανά κιγκλίδωμα ασφάλειας μετάλλων τετραγωνικών μέτρων Q235
| Σύσταση: | Βαρέων καθηκόντων βάρος κιγκλιδωμάτων φραγμών χάλυβα καυτής εμβύθισης γαλβανισμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Γαλβανισμένο πεντάλι ποδιών απόδειξης διαρροών κιγκλιδωμάτων χάλυβα φραγμών πιάτων δικτυωτού πλέγματος για την παράκτια εργασία
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αργίλιο, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Το κιγκλίδωμα χάλυβα, βάρος βήματος σκαλοπατιών χάλυβα, ηλεκτρικό το κιγκλίδωμα βήματος σκαλοπατιών |
| Τύπος: | Σαφές, σαφές κιγκλίδωμα φραγμών |
Κατασκευή 25x2mm φραγμός χάλυβα καυτό που βυθίζεται που ξύνει γαλβανισμένος για τη διάβαση πεζών πλατφορμών
| Σύσταση: | ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Durasteel Gridwalk Pro Σειρά βαρύ φορτίο Βιομηχανικό σύστημα γρανάζιας δαπέδου Αντιγλιστριστικό σχέδιο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Τεχνική κατασκευή πλαισίων διασύνδεσης για εξαερισμό αποχέτευσης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

