Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
Τρίχωμα από βιομηχανικό χάλυβα αδιάβροχο για εξωτερικά και θαλάσσια περιβάλλοντα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
19-W-4 Γράτσες από χάλυβα για εμπορικές κουζίνες που υποστηρίζουν βαρύ εξοπλισμό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ζυγισμένο στερεό ελαφρύ χάλυβα Grating ισχυρό ανθεκτικό κρύο έλασης αλουμινίου σύνθεσης σκόνης επικαλυμμένο βαμμένο φινίρισμα για το διαχωρισμό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Μεταλλουργία Κτίριο Χάλυβα Δίκτυο Πλάκα Διάφραξη Τρύπα Καλύπτημα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα αργιλίου για τα κάγκελα 6063 στεγών προσαρμοσμένο μέγεθος πρώτης ύλης
| Όνομα Προϊόντος: | Κιγκλίδωμα αργιλίου ηλεκτρόλυσης |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | 6063 |
| Φέρων τύπος φραγμών: | Κομμένος οδοντωτά |
19-W-4 βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα, βήματα σκαλοπατιών χάλυβα που ξύνει τη διαδικασία συγκόλλησης
| Όνομα Προϊόντος: | βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |
| πρώτη ύλη: | Q235/S235jr |
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα πλατφορμών ASTM A123 πλέγματος συγκόλλησης 1x1m
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαλοπάτι |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
Ανοξείδωτο κιγκλίδωμα φραγμών χαλιών πορτών εισόδων για το νερό αγωγών/την αφαίρεση λάσπης
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, ζωγραφική |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΆΛΥΒΑΣ, ΦΊΜΠΕΡΓΚΛΑΣ, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |
Κιγκλίδωμα πιασιμάτων διαμαντιών χάλυβα αργιλίου, διάβαση πεζών δοκών στέγης πιασιμάτων
| χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm, 40mm, 50mm |
κιγκλίδωμα δοκών στέγης πιασιμάτων διαμαντιών ISO9001 πάχους 3mm
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm, 40mm, 50mm |

