Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
Q235 βιομηχανικό κιγκλίδωμα δοκών στέγης πιασιμάτων μορφής διαμαντιών χάλυβα στεγών
| Υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, γέφυρα |
Το υλικό μετάλλων ένωσε στενά το πλήρως κιγκλίδωμα χάλυβα κλειδαριών Τύπου Q235
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, μη επεξεργασμένος, γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Ενωμένο στενά Τύπος κιγκλίδωμα stee |
503/30/100 σύστημα 6061 πλατφορμών κιγκλίδωμα διάβασης πεζών αλουμινίου
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
324/30/100 βαρέων καθηκόντων κάλυψη αγωγών τάφρων αγωγών ντους αποξηράνσεων κιγκλιδωμάτων
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316 |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Χρώμα: | Ασήμι, ασήμι ή ως απαίτησή σας, πράσινος, μαύρος, άσπρη |
Ανθεκτικό χάλυβα για εξωτερικούς διαδρόμους που αντέχουν στον καιρό και την κυκλοφορία των πεζών
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικό χάλυβα 19 W 4 Διάφραξη για πλατφόρμα διάδρομο τάφρο κάλυψη πλακέτα φράχτη
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ζεστό Ζαλβανωμένο Τυρίχτρα Βιομηχανικού Χάλυβα Με ενισχυμένες ιδιότητες κατά της σκουριάς
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικό 19 W 4 Steel Grating Αξιόπιστη επιλογή για μακροχρόνια δάπεδα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αδύναμο ασφαλές κάλυμμα τάφρου σχάρου για επεξεργασία θαλάσσιων υδάτων και υδάτων
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βήματα σκαλοπατιών χάλυβα μη ολίσθησης που ξύνουν/γαλβανισμένο υλικό βημάτων Q235 σκαλοπατιών
| Όνομα Προϊόντος: | Γαλβανισμένα βιομηχανικά βήματα σκαλοπατιών |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Υλικό: | Q235 |

