Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
Υψηλής πυκνότητας Καλή διαδικασία Βιομηχανική σχάρα από χάλυβα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Το ενωμένο στενά κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα για την πλατφόρμα Tryck πυρκαγιάς γαλβάνισε ή χρωμάτισε το χαρακτηριστικό γνώρισμα
| Ονομασία προϊόντος: | Εργασιακά σχάρα από χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001-2007 |
| Μέγεθος: | Σύμφωνα με το σχέδιο, κοινό 32*5 |
Βαρέων καθηκόντων βήματα caillebotis κιγκλιδωμάτων χάλυβα safety1x6 Μ 30x3 χιλ. EN πιό acier/κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαλοπάτι |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
19w4 τυποποιημένο κιγκλίδωμα χάλυβα μετάλλων 25x4.5 βιομηχανικό
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Το βιομηχανικό αργίλιο διατρύπησε το κιγκλίδωμα σανίδων δοκών στέγης πιασιμάτων 3.5mm
| Υλικό: | αλουμίνιο, γαλβανισμένο πιάτο, διατρυπημένη ανοξείδωτο σανίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Λουτρό, διατρυπημένα βήματα σκαλοπατιών, κιγκλίδωμα ασφάλειας μετάλλων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός/κρύο - DIP/NO |
Η ενωμένη στενά πρότυπα πλατφόρμα της ΕΕ που ξύνει 19 W-4 10mm έστριψε το κιγκλίδωμα χάλυβα χαμηλού άνθρακα φραγμών
| Γραμμή παραγωγής: | κιγκλίδωμα φραγμών |
|---|---|
| Τύπος κατασκευής: | Τυποποιημένος-καθήκον που ενώνεται στενά |
| Φέρουσα μορφή φραγμών: | μορφή αεροπλάνων |
Ενώνοντας στενά το βαρέων καθηκόντων κλειδωμένο Τύπος φραγμό καυτό που βυθίζεται που ξύνει γαλβανισμένος
| Όνομα προϊόντων: | Κιγκλίδωμα χάλυβα κλειδαριών Τύπου |
|---|---|
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | Q235/S235jr |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | HDG/Painting/non επεξεργασία |
G505/50/50 ο Τύπος κλείδωσε και ένωσε στενά το χάλυβα που ξύνει το βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα γωνίας
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, χρώμα δειγμάτων πελατών, ματ λευκό. αργυροειδής, μαύρος, άσπρος |
| Ύψος: | 25~40mm, 12.5CM, 2.5mm |
Πλέγμα κιγκλιδωμάτων χάλυβα φραγμών πατωμάτων πλέγματος κιγκλιδωμάτων πλέγματος χάλυβα κάλυψης τάφρων για το δρόμο
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -40° Γ-200° Γ |
Αδιάβροχο χάλυβα: Αξιόπιστη επιλογή για εξωτερικές και θαλάσσιες εφαρμογές
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

