Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
A325 τυποποιημένο αργίλιο επιτροπής που ξύνει την κομμένη οδοντωτά 5mm/30/100 επιφάνεια 32mm Χ
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
3mm, κιγκλίδωμα ανοξείδωτου κάλυψης αγωγών πατωμάτων νερού 6mm με τη γωνία που πλαισιώνεται
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, ζωγραφική |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΆΛΥΒΑΣ, ΦΊΜΠΕΡΓΚΛΑΣ, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |
Η LTA καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το μη επεξεργασμένο ανοξείδωτο κιγκλίδωμα φραγμών για την κάλυψη αποξηράνσεων γεφυρών Decking επιφανειών οχημάτων
| σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Ενωμένο στενά κιγκλίδωμα βήματος σκαλοπατιών μετάλλων τύπων με το κατοικημένο κιγκλίδωμα πιάτων ελεγκτών χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται, eleotro που γαλβανίζονται γαλβανισμένος, καυτές βυθισμένες ΓΠ, που χρωματίζοντ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
| Πάχος: | 1.5mm~6mm, 0.30.8mm, 3, 4, 5mm |
Μετάλλων φέρον κομμένο οδοντωτά πλέγμα πλέγμα κιγκλιδωμάτων φραγμών βαρέων καθηκόντων
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο, SS316L |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεατίω |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, γέφυρα, πλατφόρμα, δομή χάλυβα |
Η πλατφόρμα το 303/20/100 βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα με τη φέρουσα πίεση φορτίων που ενώθηκε στενά κάλυψε
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Χρώμα: | Ασήμι, ασήμι ή ως απαίτησή σας, πράσινος, μαύρος, άσπρη |
Περάσματα 353/30/100 βαρέων καθηκόντων χάλυβα εργοτάξιων οικοδομής κιγκλιδωμάτων μέσω των φορτηγών
| Τύπος: | Απλό Σχάρα Μπάρας, Πριονωτό Σχάρα Μπάρας, Απλό, οδοντωτό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ασήμι ή ως απαίτησή σας, πράσινος, μαύρος, άσπρη |
| Μήκος: | ανώτατα 6000mm, 0.8m, απαίτηση του πελάτη, 2m |
Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το βιομηχανικό βούλωμα οδικών πατωμάτων πλατφορμών κιγκλιδωμάτων χάλυβα στο πλέγμα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Μονουλικές βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα για ευέλικτες τοποθεσίες που προσαρμόζονται στις μεταβαλλόμενες ανάγκες σας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Εύκολη συντήρηση Ζυγισμένα στρώματα από χάλυβα Απλούστευση του καθαρισμού και της συντήρησης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

