Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized serrated grating ] αγώνας 1075 προϊόντα.
Βήματα σκαλοπατιών χάλυβα συγκόλλησης μη ολίσθησης που ξύνουν, βήματα σκαλοπατιών κιγκλιδωμάτων ασφάλειας
| Όνομα Προϊόντος: | Κιγκλίδωμα βήματος σκαλοπατιών που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Μέγεθος τύπων: | 200mm*700mm |
| Τύπος: | T2 T3 T4 T1 |
Εσχάρα δαπέδου βαρέως τύπου: Ήπια ατσάλινη ράβδος: 12mm*12mm 800mm*1025mm
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων σχάρες πατωμάτων ήπιου χάλυβα |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | Q235 |
| Φέρων φραγμός: | 100mm*10mm |
Επεκταθε'ν βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα, μεγάλο προσαρμοσμένο σχάρες μέγεθος πατωμάτων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | Q235 |
| Προδιαγραφή: | 65mm*9mm |
25x4.5 ανοξείδωτο που ξύνει το βιομηχανικό χάλυβα που ξύνει 1200*1300mm
| Υλικά πρότυπα: | Ανοξείδωτο 304, ήπιος χάλυβας & χάλυβας χαμηλού άνθρακα, κ.λπ. |
|---|---|
| Φέρων φραγμός: | 25x3, 25x4, 25x4.5, 25x5, 30x3, 30x4, 30x4.5, 30x5, 32x5, 40x5, 50x5, 65x5, 75x6, 75x10 ..... 100 x1 |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 12.5, 15, 20, 23,85, 25, 30, 30,16, 30,3, 32,5, 34,3, 35, 38,1, 40, 41,25, 60, 80mm κ.λπ. |
Q235 αντιολισθητικό κομμένο οδοντωτά κλειδωμένο Τύπος οικοδομικό υλικό μετάλλων κιγκλιδωμάτων φραγμών
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένο στενά Τύπος κιγκλίδωμα stee |
| Μέγεθος κιγκλιδωμάτων: | 3 " x20, 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm και όλα, ect |
Γαλβανισμένη διαμάντι μη ολίσθηση 1.5mm σανίδα δοκών στέγης πιασιμάτων
| Υλικό: | αλουμίνιο, γαλβανισμένο πιάτο, διατρυπημένη ανοξείδωτο σανίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Λουτρό, διατρυπημένα βήματα σκαλοπατιών, κιγκλίδωμα ασφάλειας μετάλλων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός/κρύο - DIP/NO |
Οι LTA Drive κεκλιμένες ράμπες που ξύνουν την κάλυψη ή την κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων αγωγών S275jr επιμεταλλώνουν με ηλεκτρόλυση για την αποξήρανση
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Σαφές προσαρμοσμένο ξύνοντας γαλβανισμένο κάλυψη ανοξείδωτο τάφρων
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Το κιγκλίδωμα χάλυβα, υπαίθριες κάλυψη αγωγών τάφρων λιμνών ανοξείδωτου/σχάρα αγωγών τάφρων, βαρέων |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, ασήμι ή ως απαίτηση, κίτρινη, ect ή συνήθειά σας |
βαρέων καθηκόντων ενωμένος στενά χάλυβας 32x5mm που ξύνει το βιομηχανικό περίπατο πατωμάτων διαβάσεων πεζών βουλωμάτων μετάλλων
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, γαλβανισμένος, ζωγραφική, καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, που χ |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
βαρέων καθηκόντων χάλυβας φραγμών 35*4mm σαφής που ξύνει το πάχος 3mm
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, γαλβανισμένος, ζωγραφική, καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, που χ |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |

