Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ industries stainless steel grating ] αγώνας 1237 προϊόντα.
Το ασήμι ευπόβαλε σε ανοδική οξείδωση το αντιολισθητικό προσαρμοσμένο κιγκλίδωμα μέγεθος βήματος έλξης
| Χωρητικότητα φορτίων: | Υψηλός |
|---|---|
| Μορφή: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
Περφορέ κάλυμμα οροφής από κράμα αλουμινίου, φθηνό βιομηχανικό πλέγμα διαδρόμου με ανοδιωμένο φινίρισμα, μεταλλικό πλέγμα
| Όνομα προϊόντος: | κιγκλίδωμα μετάλλων |
|---|---|
| Πάχος: | 2mm-5mm,5mm |
| Φινίρισμα: | γαλβανισμένος |
Χάλυβας άνθρακα 8mm επεκταθε'ν αργίλιο κιγκλίδωμα διάβασης πεζών στεγών φύλλων μετάλλων
| Υλικό: | Αργίλιο, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | κατασκευή, βιομηχανική |
| Τύπος: | Επεκταθε'ν πλέγμα |
Βιομηχανικό επεκταθε'ν φύλλο μετάλλων 4x8 που προστατεύει συγκόλληση υφαμένη την πλέγμα ασημένια σαφούς ύφανσης
| Τύπος: | Επεκταθε'ν πλέγμα, διατρυπημένο πλέγμα, επεκταθε'ν μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Μορφή τρυπών: | Διαμάντι, κ.λπ., κύκλος, εξαγωνικός, τρίγωνο |
| Μήκος: | Απαίτηση πελατών |
Ο ήπιος χάλυβας γαλβάνισε το 1220x2440mm επεκταθε'ν φύλλο μετάλλων για βιομηχανικό
| Τύπος: | Επεκταθε'ν πλέγμα, διατρυπημένο πλέγμα, επεκταθε'ν μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Μορφή τρυπών: | Διαμάντι, κ.λπ., κύκλος, εξαγωνικός, τρίγωνο |
| Μήκος: | Απαίτηση πελατών |
Κομμένο οδοντωτά υλικό αργίλιο μετάλλων T6061 διαβάσεων πεζών που ξύνει την αντιολισθητική κατασκευή
| Υλικό: | 6063 T6 |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανοδιωμένο |
| Αριθμό μοντέλου: | Em-025 |
3 " κιγκλίδωμα δοκών στέγης πιασιμάτων διάβασης πεζών γεφυρών δαπέδων πλατφορμών κατασκευής αργιλίου μήκους
| σύσταση: | Διατρυπημένος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός/κρύο - DIP/NO |
| ρουλεμάν: | Ιδιότητες προϊόντων |
Πολυδιάστατα δάπεδα μεζανίνου εύκολη διαδικασία εγκατάστασης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Μήκος 4m προ γαλβανισμένο βήμα σκαλοπατιών πιασιμάτων διαμαντιών ασφάλειας χάλυβα
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Πάχος: | 2.0mm5.0mm |
Γαλβανισμένη διαμάντι μη ολίσθηση 1.5mm σανίδα δοκών στέγης πιασιμάτων
| Υλικό: | αλουμίνιο, γαλβανισμένο πιάτο, διατρυπημένη ανοξείδωτο σανίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Λουτρό, διατρυπημένα βήματα σκαλοπατιών, κιγκλίδωμα ασφάλειας μετάλλων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός/κρύο - DIP/NO |

