Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ industries stainless steel grating ] αγώνας 1237 προϊόντα.
Διατρυπημένος γύρω από την τρύπα Corten 5mm επιτροπές πλέγματος, διατρυπημένο πλέγμα Bunnings για τη διάβαση πεζών ή βήματα σκαλοπατιών
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.6mm, 0.8mm, 1mm, 1.2mm, 1.5mm, 1.8mm, 2mm, απαίτηση |
Το ακουστικό ανώτατο όριο λεπταίνει το 0.3mm γαλβανισμένο επεκταθε'ντα χάλυβα χαμηλότατου άνθρακα φύλλων μετάλλων
| Συσκευασία: | ξύλινη κιβώτιο, ξύλινος ή παλέτα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αντίσταση διάβρωσης, ανθεκτικός, όμορφη, που συγκεντρώνεται εύκολα, Eco φιλικό |
| Υλικό: | Γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, καλώδιο ανοξείδωτου, αργίλιο, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, φύλλο ανοξείδωτ |
Προσαρμοσμένος ρόμβος 3mm επεκταθε'ν διαμάντι πλέγμα μετάλλων για τη γεωργία
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ιόν λύσης προγράμματος: | τρισδιάστατο πρότυπο σχέδιο |
| Μέγεθος: | Customzed |
Το διαμάντι 0.1mm χάλυβα Dia γαλβάνισε το επεκταθε'ν πηχάκι μετάλλων
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.110mm ή απαίτηση |
|---|---|
| Ύφος ύφανσης: | Σαφής ύφανση, διατρυπημένο, επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων |
| Εφαρμογή: | Προστασία του πλέγματος, οθόνη, διακόσμηση, κατασκευή, βιομηχανική |
Ο ήπιος χάλυβας ισίωσε το 1220*2440mm επεκταθε'ν φύλλο πλέγματος μετάλλων που γαλβανίστηκε για βιομηχανικό
| Τύπος: | Επεκταθε'ν πλέγμα, διατρυπημένο πλέγμα, επεκταθε'ν μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Μορφή τρυπών: | Διαμάντι, κ.λπ., κύκλος, εξαγωνικός, τρίγωνο |
| Μήκος: | Απαίτηση πελατών |
Υψηλής απόδοσης Gabion Wire Mesh για την προστασία της διάβρωσης και την ενίσχυση της κλίσης
| Υφή: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
| συσκευασία: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
βήματα και διάβαση πεζών σκαλοπατιών παρυφών πιάτων ελεγκτών 1.5mm καυτά βυθισμένα γαλβανισμένα
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, eleotro που γαλβανίζεται |
2.0mm-5.0mm πάχος διάτρητη μεταλλική πλάκα 1000mm πλάτος
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
τεντωμένο φύλλο πλέγματος διαμαντιών αλουμινίου μικροϋπολογιστών 3x6mm τρύπα
| Συσκευασία: | ξύλινη κιβώτιο, ξύλινος ή παλέτα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αντίσταση διάβρωσης, ανθεκτικός, όμορφη, που συγκεντρώνεται εύκολα, Eco φιλικό |
| Υλικό: | Γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, καλώδιο ανοξείδωτου, αργίλιο, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, φύλλο ανοξείδωτ |
εμπόδια ελέγχου ασφάλειας και πλήθους 1.8m που γαλβανίζονται
| Σύσταση: | πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |

