Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 990 προϊόντα.
Σημαντική ικανότητα προσαρμογής στο περιβάλλον και όμορφη εμφάνιση των ατσάλινων πλέκων
| Κατηγορία φορτίου: | Σύμφωνα με την ικανότητα μεταφοράς χωρίζεται σε διάφορες κατηγορίες, όπως A15, B125, C250, κλπ., που |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
| Μέγεθος: | Το πλάτος είναι κοινό 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm, κλπ. Το μήκος κατασκευάζεται σύμφωνα με τις |
Προσαρμοσμένα Σιδηροειδή Διάφρασμα: Σχεδιασμένα για να ανταποκρίνονται στις ακριβείς προδιαγραφές σας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ανθεκτικές σχάρες από χάλυβα για χώρους στάθμευσης: Αντιστέκονται σε βαριά οχήματα και κυκλοφορία
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Σιδηρουργικά πλέγματα βαρέων βαρών για αποθήκες: Υποστήριξη μεγάλων φορτίων και εξοπλισμού
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Διακοσμητικές Σιδηροειδείς Διάφραξες για Κήπους και Εξωτερικούς Χώρους: Προσθήκη Στυλ και Λειτουργικότητας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ζυγισμένα δόντια πριονιστήρα Ατσάλινη Grating Anti slip Ανθεκτικό Βιομηχανικό
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
|---|---|
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30mm,35mm,40mm Ή προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα μεταφοράς φορτίου: | Βαρύ φορτίο |
Δοκιμασία της αντοχής βαρέος φορτίου Δαχτυλόστραμίδας από χάλυβα Πρότυπο YB/T4001-2007
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001-2007 |
|---|---|
| Τύπος: | Δαχτυλοειδής μπάρα, απλή. |
| Πλατεία μπάρα: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
Κομμένο οδοντωτά δάπεδο πλέγματος ανοξείδωτου φραγμών 50*5, ενωμένη στενά σχάρα φραγμών χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
Αντιολισθητικό κομμένο οδοντωτά βαρέων καθηκόντων καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο επίστρωμα σχαρών χάλυβα
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα αποξηράνσεων πλέγματος πιάτων ανοξείδωτο γαλβανισμένο κιγκλίδωμα
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, δομή χάλυβα, γέφυρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα, γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το αντιολισθητικό βάρος κιγκλιδωμάτων χ |
| Πρότυπα: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM (MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |

