Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 990 προϊόντα.
Περάσματα 353/30/100 βαρέων καθηκόντων χάλυβα εργοτάξιων οικοδομής κιγκλιδωμάτων μέσω των φορτηγών
| Τύπος: | Απλό Σχάρα Μπάρας, Πριονωτό Σχάρα Μπάρας, Απλό, οδοντωτό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ασήμι ή ως απαίτησή σας, πράσινος, μαύρος, άσπρη |
| Μήκος: | ανώτατα 6000mm, 0.8m, απαίτηση του πελάτη, 2m |
Βαρέων καθηκόντων σχάρα μετάλλων πιάτων ποδιών πλέγματος χάλυβα άνθρακα για την παράκτια πλατφόρμα
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | χαλύβδινη σχάρα, γαλβανισμένη εν θερμώ σχάρα χάλυβα βαρέως τύπου για κάλυμμα φρεατίου νερού, γαλβανι |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, γέφυρα, πλατφόρμα, δομή χάλυβα |
Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε τη βαρέων καθηκόντων πλατφόρμα τρίποδων πλέγματος κατασκευής πατωμάτων κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεα |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, γέφυρα, πλατφόρμα, δομή χάλυβα |
Βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα φραγμών ενωμένο στενά ODM βιομηχανικό
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Οριζόντια αποξήρανση 316 αγωγών συγκόλληση κιγκλιδωμάτων ανοξείδωτου δομική
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα πατωμάτων με μακροπρόθεσμο |
Βαρέων καθηκόντων βήματα caillebotis κιγκλιδωμάτων χάλυβα safety1x6 Μ 30x3 χιλ. EN πιό acier/κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαλοπάτι |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
30 mm Pitch Heavy Duty Steel Grating πληροί το πρότυπο YB/T4001-2007
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Thickness: | 2mm-5mm, 5mm |
| Size: | Width: 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm; Length: 1m-6m |
Τρίψιμο Χάλυβα Υλικό Ζυγισμένο Χάλυβα Grating με ποικιλία υλικών προϊόντος
| Product Material Diversity: | Flat Steel, Twist Steel, Pattern Plate |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001-2007 |
| Bearing Bar Type: | Serrated |
A36 γαλβανισμένα κιγκλιδώματα I32x5mm χάλυβα ποδιών βημάτων Webforge σκαλοπατιών με το πλαίσιο
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαλοπάτι |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
Βαρέων καθηκόντων χάλυβας δαπέδων καυτής εμβύθισης γαλβανισμένος που ξύνει 32*5mm αντιολισθητικά
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα πατωμάτων με μακροπρόθεσμο |

