Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 990 προϊόντα.
Εργοστάσιο υψηλό - κιγκλίδωμα χάλυβα ποιοτικής??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων διάβασης πεζών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
Βαρέων καθηκόντων φραγμός χάλυβα ASTM που ξύνει το καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο ενωμένο στενά κιγκλίδωμα χάλυβα για τη λειτουργώντας πλατφόρμα και τη διάβαση πεζών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
??????????? κιγκλίδωμα χάλυβα για Gully την κάλυψη και καλά την κάλυψη (γαλβανισμένος, μη επεξεργασμένος, χρωματισμένος)
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
Τυποποιημένο διαστάσεων κιγκλίδωμα χάλυβα τύπων οικοδομικών υλικών επίπεδο
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
Βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα κάλυψης αγωγών κιγκλιδωμάτων χάλυβα διάβασης πεζών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
Η καυτή ΕΜΒΥΘΙΣΗ γαλβάνισε το κιγκλίδωμα χάλυβα για το χάλυβα στενών διαδρόμων πατωμάτων και τάφρων που ξύνει 19-W-4
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
Πάτωμα 1000 X 1000 πλέγματος γαλβανισμένος επίπεδος φραγμός 30x2mm φύλλων Τύπου κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, πάτωμα χάλυβα κατασκευής Decking/βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα ΓΠ |
Γαλβανισμένα βήματα πινάκων βημάτων σκαλοπατιών που δαπεδώνουν το επίπεδο εργοστάσιο κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαλοπάτι |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
Αδιάβροχο χάλυβα με διαμαντένιο μοτίβο: Διασφάλιση σταθερής βάσης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ελαφριά σιδηροτροχιά από χάλυβα για εύκολη μεταφορά και εγκατάσταση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

