Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 990 προϊόντα.
Εύκολη στην συναρμολόγηση σιδερένια δίχτυα: Απλούστευση της διαδικασίας εγκατάστασης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ελαφρύ ισχυρό βιομηχανικό πεζοδρόμιο 30 mm
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Εύκολο-καθαριζόμενα ατσάλινα πλέγματα: Απλούστευση της συντήρησης και της συντήρησης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
2 mm επίπεδη μπάρα βαρύ φορτίο γαλβανισμένο πριονιστικό δόντι από χάλυβα Grating με 40 mm διάστημα μπάρα ρουλεμάν
| Επιφάνεια: | Ζυγισμένο, μη επεξεργασμένο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 2mm-5mm,5mm |
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30mm,35mm,40mm Ή προσαρμοσμένο |
Εργασιακές και εμπορικές εφαρμογές που προσφέρουν αντοχή σε φορτίο και αντοχή σε γλίστρα
| Επένδυση: | Γαλβανισμένο ή βαμμένο |
|---|---|
| Τρόπος εγκατάστασης: | Συγκολλημένο, Βιδωμένο ή Συσφιγμένο |
| Τύπος διασταύρωσης: | Στρογγυλή μπάρα, στρογγυλή μπάρα. |
παχύς βαρέων καθηκόντων χάλυβας 0.5mm που ξύνει την καυτή βυθισμένη γαλβανισμένη διάβαση πεζών 19-W-4
| Εφαρμογή: | Προστασία του πλέγματος, των φίλτρων, της οθόνης, της διακόσμησης, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Διάτρητο πλέγμα, συγκολλημένο πλέγμα, διογκωμένο πλέγμα |
| Υλικό: | Καλώδιο ανοξείδωτου, αργίλιο, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, νικέλιο, κ.λπ. |
Υλικά 304 μετάλλων ανοξείδωτο που ξύνει το φραγμό φόρτωσης βάθους 30mm
| Εφαρμογή: | Διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 316 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος |
Οικοδομικά υλικά καυτά βυθισμένα 30 X 3mm μετάλλων γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
| Υλικό: | χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά, επίπεδο, |
Καυτή ΕΜΒΥΘΙΣΗ που γαλβανίζεται/που χρωματίζεται κιγκλίδωμα χάλυβα πλατφορμών
| Υλικό: | χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά, επίπεδο, |
Καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα Zhuote Hebei
| Υλικό: | χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά, επίπεδο, |

